Zájezdy na Island

 Přenechte zařizování dovolené specialistům a užijte si tak to nejlepší, co Island nabízí.

Nepřehlédněte

Last minute zájezdy na Island

Islandica

Zájezdy na Island

Island v létě

Island v létě

Nabídka zájezdů od května do září, kdy je na Islandu hlavní sezóna a přírodní lokality plné barev.
Island v létě

Island v zimě

Fascinující polární záře a magický Island v zimní pokrývce vás uvítá od září do dubna.
Island Luxusně

Island luxusně

Luxusní zájezdy, které nezklamou náročné cestovatele a klienty VIP. Stálá nabídka i cesty na míru.

Zájezdy Islandských CK

Zájezdy Islandských CK

Pravidelná nabídka našich prověřených partnerů na Islandu. Úžasná dobrodružství s lokálními průvodci v angličtině.
Island v létě

Island na míru

Cesty na míru dle požadavků klienta. Vhodné jak pro individuální cestovatele, rodiny či skupiny. Zájezd vám připraví naši průvodci.

Island incentivy – pro firmy

Island incentivy

Zájezdy pro firmy připravujeme již 15 let. Naši klienti jsou například Kooperativa, Pilsner Urquell, Auto Průhonice, Perfect Clinic, Treasure Travel Mexico, a další…

ZÁJEZDY NA ISLAND

Zájezdy na Island v roce 2024 můžete rezervovat u CK ISLANDICA s jistotou. Naše pojištěná cestovní kancelář působí na Islandu od roku 1997. Jsme první specialista na Island „Iceland Specialist“ v České republice. Naše společnost má však nadnárodní dosah, a doposud se zaměřovala hlavně na španělsky a anglicky hovořící klientelu. Od roku 2016 nabízíme vlastní zájezdy i pro české a slovenské zákazníky. U cestovní kanceláře ISLANDICA najdete také prověřené zájezdy od lokálních islandských partnerů. Nabízíme vám minimální možná storna a dárkové vouchery. S více jak 20 letou zkušeností na Islandu jsme tu pro Vás. S konkurencí nás nesrovnávejte. To co je u nás samozřejmostí či standardem je u ostatních luxus…,, nebo to spíše ani nenajdete. „Přestaňte snít a pojeďte!“

Islandica

Seznam všech zájezdů na Island

ZÁJEZDY NA ISLAND OD CK ISLANDICA

Zájezdy na Island pořádané ISLANDICA s.r.o. jsou unikátní. Naše cesty jsou každoročně nově plánované našimi profesionálními průvodci, kteří na Islandu žili a pracovali. Jsme prvním specialistou na Island a naše profesionalita je vždy zaručena. Zájezdy na míru jsou u nás bez příplatku, takže každý klient si svou dovolenou na Islandu může upravit do nejmenšího detailu. I z tohoto důvodu jsme v roce 2013 měli to tu čest, pořádat návštěvu islandského prezidenta Ólafura Ragnara Grímssona v Praze.

Zájezdy na Island, které naleznete na našich stránkách jsou prvotřídní kvality. Všechny zájezdy máme prověřené. Žádné ubytování ve školách či podprůměrných hotelech. Nabízené služby CK ISLANDICA jsou na té nejvyšší úrovni a všechny produkty známe osobně. Nabízené zájezdy buď sami připravujeme a nebo je vybíráme od nejlepších dodavatelů po dlouholeté spolupráci. Vždy se snažíme, aby klienti ze své cesty vytěžili maximum.  S výběrem zájezdu Vám pomůžou naši zkušení průvodci.

Recenze

Zkušenosti našich klientů

Moc děkujeme za skvělou dovolenou na míru! 🙂 Všechno bylo perfektně naplánované a zorganizované. Díky skvěle vymyšlenému programu jsme stihli za 8 dní projet celý ostrov. Moc děkujeme skvělému průvodci/řidiči Honzovi. Určitě moc doporučujeme!
Barbora a Martin  (srpen 2021)

Děkujeme slečně Nikole za dopručení kravanu 4×4. Výlet do barevných hor byl parádní. Počasí nám přálo a karavan fungoval velmi dobře. Dokonce jsme ani moc nemuseli topit 🙂

Tomáš (2018) 

Milá Zuzko, moc bych Vám chtěl poděkovat za přípravu skvělé dovolené. Cestu karavanem jsme si užili všichni tři a úplně jsme se do tohoto stylu cestování zamilovali. Doporučení na cestu nám moc pomohla a navštívili jsme všechna Vámi navržená místa. Vážíme si času, který jste s přípravou naší cesty měli, protože bychom sami takovou dovolenou nenaplánovali. Děkujeme také za podporu, a jsme rádi, že jsme díky strachu cestu nezrušili.  Odesláno dne 29.7. 2020.
Zájezdy na Island

PrOČ JET S ISLANDICOU?

Zájezdy na Island s ISLANDICA s.r.o.

Jsme první specialista na Island v České republice s více jak 21 letou zkušeností v destinaci – ICELAND SPECIALIST

 

  • profesionální průvodci, kteří na Islandu žili
  • komfortní a nová vozidla / autobusy s extra prostorem
  • každá cesta je připravovaná na míru – vlastní zájezdy
  • pojištěná cestovní kancelář se sídlem v Praze, České republice
  • předodletová schůzka, mapy a průvodce ke každému zájezdu
  • podpora v češtině a road side asistence lokálního partnera 24/7
Islandica

ZÁJEDY NA ISLAND V KARAVNU

ZÁJEZDY S KARAVANEM jsou skvělou volbou pro klienty, kteří chtějí soukromí a hledají souznění s přírodou. Není nutné, abyste s půjčením či jízdou v karavanu měli předešlé zkušenosti. Naše zájezdy v karavanu jsou dokonale připravené a nic vás tedy nepřekvapí. Součástí ceny zájezdu je i předodletová schůzka, kdy vám vysvětlíme jak se zabalit, kam se vydat a na co si dát pozor. Naši zkušení průvodci vám budou k dispozici na telefonu jak před cestou, tak i během cesty samotné. 

Pronajímané karavany jsou velmi vysoké kvality a jsou to nové modely. Zaručujeme tedy jejich kvalitu. V případě, že by klient hledal levnější verzi cestování, můžeme mu zajistit karavan v kategorii Economy (na vyžádání). Každý zájezd je s klientem připravována na míru (dle zvoleného termínu odeltu a vybraného vozidla). Po úhradě celé částky zájezdu vám naši průvodci pomohou připravit itinerář na míru dle vašich preferencí. Nabízené zájezdy je možno upravit, nebo sestavit dle vašich požadavků.

Karavn k pronájmu na Islandu
camper 4x4 Island

Naše karavany, campery i dodávky pronajímáme plně vybavené. Všechna vozidla mají kuchyňku se vším potřebným k vaření a stolování. Najdete v nich také výbavu pro úklid. Pro váš maximální komfort je ve všech vozidlech také lednička, sporák nebo plotýnky a vyhovující topení či centrální vytápění. Karavany mají také kompletní koupelnu se záchodem. Pokud si pronajmete také peřiny a ložní prádlo, dostanete v ceně ručníky. 

Na Islandu jsou krásné a velmi dobře udržované kempy v úžasných přírodních lokalitách. Kempy není nutné rezervovat s předstihem. Pokude budet chtít, v vašemu zájezdu vám zajistíme i islandskou Camping Card. 

Ostrov ohně a ledu

DESTINACE ISLAND

Island je skvěle propagován na mnoha videích, která byla vytvořena pro Inspired by Iceland. Doporučujeme vám shlédnou jednu z posledních veleúspěšných kampaní Icelandverse, která má již milióny fanoušků.

Islandský smysl pro humor je tomu českému dosti podobný a tak doufáme, že vás toto video potěší, a bude vás inspirovat k rezervaci vašeho zájezdu na Island. Pokud byste rádi zažili to co ukazuje herec Jorundur Ragnarsson v této inscenaci, stačí se na nás obrátit 🙂

„Přestaňte snít, a pojeďte!“