Islandica

Letenky na Island

Letenky na Islandu: nabízíme rezervace letenek na Island za výhodné ceny. Poleťte na Island přímým letem z Prahy, Vídně, Berlína a dalších měst.

Island je magický ostrov plný přírodních krás. Můžete se na něj vydat v kterémkoliv ročním období, a vždy vás uchvátí. Najdete zde fascinující polární záře, nekonečné ledovce a tajuplné vulkány. Můžete se vykoupat v termálních lagunách a spatřit nejatraktivnější gejzír světa. Uvidíte zde také jedny z nejkrásnějších vodopádů na světě. Při plavbě na tradičních rybářských lodích budete pozorovat obrovské velryby a roztomilé papuchálky. Ochutnáte jednu z nejlepších a nejčerstvějších kuchyní na světě. A těžko budete hledat lepší párty, než které Islanďané s výtěčnou hudbou připravují v Reykjavíku.  Island je místem, na které nikdy nezapomenete.

Island je země zážitků. Tak přestaňte snít, a pojeďte. Rezervujte si levné letenky na Island přímo z Prahy.

.

ČAS LETU / HODINY

AEROLINEK

Destinací

Aktivit

Letiště v Reykjavíku

Reykjavík

HLAVNÍ MĚSTO

Letiště v Reykjavíku

Keflavík

MEZINÁRODNÍ LETIŠTĚ

Letiště v Reykjavíku

Letiště v Reykjavíku

DOMESTIC AIRPORT

kufry - celní kontrola na Islandu

Icelandic customs

REGULACE DOVOZU

letadlo na Island

Aerolinky Island

DOSTUPNÉ LETY

víza na Island

Víza na Island

POvoLENÍ PRO VSTUP

Děkujeme za nádherné zážitky při raftování na řece Hvítá… náš skvělý průvodce mě dokonce povzbudil na tolik, že jsem se odhodlala skočit z útesu do ledové vody - skvělý pocit! Rozhodně všem doporučuji. Pro ty, co se rádi potápíte, určitě zkuste potápění v národním parku Thingvellir mezi dvěmi litosférickými deskami….paráda!

Chtěli bychom velice poděkovat a pochválit za profesionální přístup a perfektní organizaci zájezdu na Island slečně Zuzaně Volkové. Díky ní máme nezapomenutelné zážitky a vzpomínky na překrásně prožitý týden u Atlantiku.

Hezký den, včera jsme se vrátili ze zájezdu na Island a byla to báječná dovolená. Chceme touto cestou moc poděkovat za přípravu této cesty a velké díky naší průvodkyni Zuzaně. Bylo vidět, že zemi velmi dobře zná a má tam i bezvadné kontakty, což bylo pro náš zájezd obrovským přínosem a není to vždy zvykem, což je velká škoda. Dokonce zařídila i skvělé počasí 🙂   Odesláno dne 24.7. 2019.

Nejprve ještě jednou srdečně děkujeme za zařízení přenádherného výletu na Island. Měli jsme za ty 3 dny zážitků, jak za dva týdny, nebyl žádný zádrhel ani jakákoliv nepříjemná zkušenost. Navíc se neuvěřitelně vydařilo počasí,, no prostě paráda!!!!!

Našich služeb již využili

Neodkládejte to

Přestaňte snít a pojeďte