Islandica

Letenky na Island

Letenky na Island: nabízíme rezervace letenek na Island za výhodné ceny. Poleťte na Island přímým letem z Prahy, Vídně, Berlína a dalších měst do Reykjavíku-KEF.

Island je magický ostrov plný přírodních krás. Můžete se na něj vydat v kterémkoliv ročním období, a vždy vás uchvátí. Najdete zde fascinující polární záře, nekonečné ledovce a tajuplné vulkány. Sestupte do nitra sopky. Během vaší cesty se můžete vykoupat v termálních lagunách a spatřit nejatraktivnější gejzír světa Strokkur. Uvidíte zde desítky úchvatných vodopádů, které jsou vskutku dechberoucí. Při plavbě na tradičních rybářských lodích budete pozorovat obrovské velryby a roztomilé papuchálky v Atlantiku.

Ochutnáte jednu z nejvybranějších a nejčerstvějších kuchyní, která nadchne i gurmány. A těžko budete hledat lepší párty, než které Islanďané s výtečnou hudbou pořádají v Reykjavíku. Troufáme si říci, že Island je místem, na které nikdy nezapomenete. A dobrou zprávou je, že se nachází jen necelé 4 hodiny letu z Prahy. A pokud se tvrdí, že skvělé dobrodružství začíná nápadem… a zakoupením letenky, tak není na co čekat.

Island je země zážitků. Tak přestaňte snít, a pojeďte. Mezinárodní letiště na Islandu se nachází v Keflavíku a kód letiště je KEF-REK. Rezervujte si levné letenky na Island přímo z Prahy.

ČAS LETU / HODINY

AEROLINEK

Destinací

Aktivit

Reykjavík

Reykjavík

HLAVNÍ MĚSTO

Keflavík mezinárodní letiště

Keflavík

MEZINÁRODNÍ LETIŠTĚ

Letiště v Reykjavíku

Letiště v Reykjavíku

DOMESTIC AIRPORT

kufry - celní kontrola na Islandu

Icelandic customs

REGULACE DOVOZU

letadlo na Island

Aerolinky Island

DOSTUPNÉ LETY

víza na Island

Víza na Island

POvoLENÍ PRO VSTUP

Chtěla jsem poděkovat za vaši pomoc při zrušení letenek kvůli Covidu. Bez vás bychom byli s naší minimální znalostí angličtiny ztracení. Moc děkujeme za profesionální i lidský přístup. Držíme palce, ať se vám daří i v této nelehké době. Dana Nováčková

Dobrý den, ozývám se po návratu z dovolené z Islandu. Ještě jednou díky za doporučení skvělého spoje a za doporučení na cestu. Island jsme díky vám viděli i z jiného úhlu. Počasí se povedlo a byli jsme nadšení. Určitě se znovu vrátíme. Budeme vás doporučovat a zase se vámi spojíme. Ještě jednou díky! Zdeněk a Tereza Navrátilovi

Hezký den, včera jsme se vrátili ze zájezdu na Island a byla to báječná dovolená. Chceme touto cestou moc poděkovat za přípravu této cesty a velké díky naší průvodkyni Zuzaně. Bylo vidět, že zemi velmi dobře zná a má tam i bezvadné kontakty, což bylo pro náš zájezd obrovským přínosem a není to vždy zvykem, což je velká škoda. Dokonce zařídila i skvělé počasí 🙂   Odesláno dne 24.7. 2019.

Nejprve ještě jednou srdečně děkujeme za zařízení přenádherného výletu na Island. Měli jsme za ty 3 dny zážitků, jak za dva týdny, nebyl žádný zádrhel ani jakákoliv nepříjemná zkušenost. Navíc se neuvěřitelně vydařilo počasí,, no prostě paráda!!!!!

Našich služeb již využili

Neodkládejte to

Přestaňte snít a pojeďte