Islandica

ISLANDICA s.r.o.

ISLANDICA s.r.o. je nadnárodní cestovní kancelář se sídlem v Praze, České republice. S více jak 20letou zkušeností v turistickém ruchu přinášíme našim klientům nejen selektované profesionální služby, ale jsme jim vždy na dosah, a snažíme se splnit (pro jiné) zdánlivě nemožné.

Cestovní kancelář ISLANDICA s.r.o. se specializuje hlavně na destinaci Island, kde nabízíme komplexní služby jak pro individuální, tak pro incentivní klientelu. V této oblasti spolupracujeme s mnoha renomovanými cestovními kancelářemi, pro které připravujeme produkty pro destinaci Island. Samozřejmostí jsou eventy, cesty na míru a služby pro VIP klientelu, či spolupráce při natáčení reklam nebo jiné filmové produkce. 

ISLANDICA s.r.o. se také specializuje na destination management a marketing destinace Island. Chcete uspořádat veletrh nebo marketingovou kampaň? Rádi vám pomůžeme.

Kontaktujte nás … „Přestaňte snít a pojeďte!“

Naše incentivní oddělení ISLANDICA Incentive na webových stránkách www.islandica.com se věnuje firemním zákazníkům, pro které naši profesionální agenti a průvodci sestavují incentivní zájezdy na míru. Naši klienti jsou například Kooperativa, Pilsner Urquell, Exim Tours, Treasure Travel Mexico, Perfect Clinic a další. V tomto oboru nabízíme další destinace jako například Zanzibar, Mauricius, Kapverdské ostrovy, Španělsko, Portugalsko, Vietnam a další destinace. Dále firemní zážitkové cesty karavany nebo lyžařské a golfové zájezdy dle požadavků k požadavků klienta. 

Zuzana Růžičková (majitelka a zakladatelka společnosti ISLANDICA s.r.o.) působí na Islandu již od roku 1997.  Byla vůbec jednou z prvních Češek, která na Islandu žila. Během výměnného pobytu v islandské rodině si tuto magickou zemi zamilovala natolik, že se stala jejím druhým domovem, a cestování se stalo její životní náplní. Zuzana dokonce organizovala oficiální návštěvu islandského prezidenta Ólafura Ragnara Grímssona v České republice.

 

Let na trhu

Klientů

Destinací

Aktivit

Zuzana Růžičková

CEO & Founder

Jan Růžička

Executive Director

Zdeněk Volek

Head of Administration

Nikola Slavíková

Marketing Specialist

Lynn Puzzo

Incentive Specialist

Carlos Jimenéz

Product Specialist

Milena Kovácsová

Accounting Manager

Chtěla jsem poděkovat za vaši pomoc při zrušení letenek kvůli Covidu. Bez vás bychom byli s naší minimální znalostí angličtiny ztracení. Moc děkujeme za profesionální i lidský přístup. Držíme palce, ať se vám daří i v této nelehké době. Dana Nováčková

Dobrý den, ozývám se po návratu z dovolené z Islandu. Ještě jednou díky za doporučení skvělého spoje a za doporučení na cestu. Island jsme díky vám viděli i z jiného úhlu. Počasí se povedlo a byli jsme nadšení. Určitě se znovu vrátíme. Budeme vás doporučovat a zase se vámi spojíme. Ještě jednou díky! Zdeněk a Tereza Navrátilovi

Hezký den, včera jsme se vrátili ze zájezdu na Island a byla to báječná dovolená. Chceme touto cestou moc poděkovat za přípravu této cesty a velké díky naší průvodkyni Zuzaně. Bylo vidět, že zemi velmi dobře zná a má tam i bezvadné kontakty, což bylo pro náš zájezd obrovským přínosem a není to vždy zvykem, což je velká škoda. Dokonce zařídila i skvělé počasí 🙂   Odesláno dne 24.7. 2019.

Nejprve ještě jednou srdečně děkujeme za zařízení přenádherného výletu na Island. Měli jsme za ty 3 dny zážitků, jak za dva týdny, nebyl žádný zádrhel ani jakákoliv nepříjemná zkušenost. Navíc se neuvěřitelně vydařilo počasí,, no prostě paráda!!!!!

Našich služeb již využili

Neodkládejte to

Přestaňte snít a pojeďte