Islandica

ISLANDICA s.r.o.

Jsme tým islandských expertů, Island je naším druhým domovem a naší láskou. Rádi sdílíme své zážitky a zkušenosti z cestování, stejně jako cenné poznatky z našeho života v Zemi ohně a ledu.

Exkurze, které na Islandu nabízíme jsou provozovány předními islandskými cestovními kancelářemi a jejich zkušenými průvodci. Je čest pracovat s tak skvělými lidmi, kteří Island milují tak jako my a jsou světoběžníky a talentovanými vůdci a průvodci s jiskrou dobrodružství v krvi. Naším hlavním a nejprodávanějším produktem jsou jednodenní exkurze, které nemůžete zvládnout na vlastní pěst (tedy alespoň většina z vás :-) jako například rafting, exkurze na ledovce, sestup do lávových jeskyní, tůry do vnitrozemí se Super Jeepy, potápění mezi kontinenty, lety nad Islandem, pozorování velryb a další dobrodružné výlety, kde je potřeba specifické vybavení a kvalifikovaný průvodce, který zná zdejší krajinu a nástrahy přírody, kterým se je potřeba vyvarovat.

Dále nabízíme zajímavé exkurze a turistické výlety v oblasti ledovce Sólheimajökull na jižním pobřeží Islandu, u ledovce Vatnajökull (od Skaftafell) a také v populární lokalitě Golden Circle / Zlatého okruhu. Pro ty, kteří chtějí poznat Island důkladněji a nechtějí cestovat po vlastní ose, nabízíme také několikadenní cesty na různých částech ostrova, cesty se Super Jeepy, zimní expedice a nebo nádherné treky s průvodcem, jídlem a ubytováním.. Rozhodně se s námi nebudete nudit. Pojďte si vybrat svoji exkurzi na Islandu.

Zuzana Volková (majitelka společnosti ISLANDICA s.r.o.) působí na Islandu již 15 let. Zuzana poprvé navštívila Island v roce 1997 během výměnného pobytu v islandské rodině. Tuto zemi si v patnácti letech zamilovala natolik, že se stala jejím druhým domovem a strávila zde několik let svého života. Od té doby zde byla již 60x. Při oficiální návštěvě islandského prezident Ólafura Ragnara Grímssona v České republice Zuzana měla tu čest spolupracovat na přípravě časti programu a povečeřela s panem Ólafurem a jeho chotí. V turistickém ruchu pracovala jak na Islandu, tak i ve Španělsku pro nadnárodní cestovní kancelář TUI, ale také v České Republice se společností ISLANDICA s.r.o. ve spolupráci s cestovní kanceláří EXIM TOURS a.s. Zuzana je držitelkou osvědčení pro průvodce cestovního ruchu v češtině, angličtině a španělštině.

Let na trhu

Klientů

Destinací

Aktivit

Zuzana Růžičková

CEO & Founder

Jan Růžička

Executive Director

Zděnek Volek

Head of Administration

Nikola Slavíková

Marketing Specialist

Lynn Puzzo

Incentive Specialist

Carlos Jimenéz

Product Specialist

Milena Kovácsová

Accounting Manager

Děkujeme za nádherné zážitky při raftování na řece Hvítá… náš skvělý průvodce mě dokonce povzbudil na tolik, že jsem se odhodlala skočit z útesu do ledové vody - skvělý pocit! Rozhodně všem doporučuji. Pro ty, co se rádi potápíte, určitě zkuste potápění v národním parku Thingvellir mezi dvěmi litosférickými deskami….paráda!

Chtěli bychom velice poděkovat a pochválit za profesionální přístup a perfektní organizaci zájezdu na Island slečně Zuzaně Volkové. Díky ní máme nezapomenutelné zážitky a vzpomínky na překrásně prožitý týden u Atlantiku.

Hezký den, včera jsme se vrátili ze zájezdu na Island a byla to báječná dovolená. Chceme touto cestou moc poděkovat za přípravu této cesty a velké díky naší průvodkyni Zuzaně. Bylo vidět, že zemi velmi dobře zná a má tam i bezvadné kontakty, což bylo pro náš zájezd obrovským přínosem a není to vždy zvykem, což je velká škoda. Dokonce zařídila i skvělé počasí 🙂   Odesláno dne 24.7. 2019.

Nejprve ještě jednou srdečně děkujeme za zařízení přenádherného výletu na Island. Měli jsme za ty 3 dny zážitků, jak za dva týdny, nebyl žádný zádrhel ani jakákoliv nepříjemná zkušenost. Navíc se neuvěřitelně vydařilo počasí,, no prostě paráda!!!!!

Našich služeb již využili

Neodkládejte to

Přestaňte snít a pojeďte