Karavany Island

Váš mobilní hotel

Islandica

PRONÁJEM KARAVANU na islandu

campervan na Islandu

VAN KARAVAN 2 osoby

Obytná auta typu van jsou malé levnější karavany, které jsou vhodné pro 2 osoby. Jsou o něco menší než standardní karavany .

maly karavan k pronájmu

MALÝ KARAVAN 2 OS.

Karavany malé kategorie jsou vhodné pro 2 osoby. Velikostně jsou stejné jako střední kategorie a nabízejí tak extra obytný prostor.

karavan pro 4 osoby

STŘEDNÍ KARAVAN 4 OS.

Tyto karavany jsou ideální pro 2-4 osoby a jsou velmi oblíbené i mezi rodinami s dětmi. jejich snadná ovladatelnost je výhodou.

velký karavan pro 5-6 osob

VELKÝ KARAVAN 6 osob

Karavany velké kategorie jsou vhodné pro 5 až 6 osob. Jsou vyšší a tudíž disponují další manželskou postelí nad prostorem řidiče.

camper 4x4 na Islandu

4x4 CAMPER 2-3 OSOBY

Terénní karavany vám umožní i jízdu do vnitrozemí. Pojmou 2 až 3 osoby. Campery jsou ideální pro akční dovolenou na Islandu.

malá dodávka na Islandu

DODÁVKA CAMPER 2 OS.

Ekonomické malé dodávky za výhodnou cenu doporučujeme hlavně pro mladé páry. Jsou plně vybavené, ale nemají sprchu a WC.

PŮJČENÍ KARAVANU NA ISLANDU S ISLANDICA s.r.o.

Garance pronájmu kvalitních karavanů na Islandu za dostupnou cenu s pojištěnou cestovní kanceláří. Specialista na Island od roku 1997. Pronajímané karavany jsou nové modely.

V ceně pronájmu: moderní karavan s nelimitovanými kilometry, standardní islandské pojištění CDW, pojištění TP proti krádeži, technická kontrola, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku, slevová karta na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele na Islandu se službou Road Side Assitance 24/7, navigace GPS s Wifi, mapa Islandu, mapa Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

Vyzvednutí karavanu: při převzetí vozidla dostanete instruktáž k jeho používání. Pronájem karavanu je vhodný i pro řidiče, kteří nemají předchozí zkušenosti s řízením tohoto typu vozidla. V případě potřeby si můžete ponechat vaše nepotřebná zavazadla u nás v autopůjčovně.

Vyzvednutí dodávky: dodávky předáváme v autorizované autopjčovně v Reykjavíku. Transfer do autopůjčovny z letiště je v ceně pronájmu. Pokud přiiletíte pozdě v noci nebo chcete strávit den v hlavním městě, není problém posunout transfer na následující den. Instruktáž k provozu techto vozidel je v ceně, není potřeba předešlých zkušeností.

Recenze

Zkušenosti našich klientů

Dovolená karavanem byla naprosto skvělá! Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za bezchybné zorganizování cesty a pěkný karavan. Nic nám při cestě nechybělo. Kempy byly čisté a na krásných místech. Určitě se chceme vrátit příští rok a projet další místa, která jsme nestihli. 

Děkujeme slečně Nikole za dopručení kravanu 4×4. Výlet do barevných hor byl parádní. Počasí nám přálo a karavan fungoval velmi dobře. Dokonce jsme ani moc nemuseli topit 🙂 

Milá Zuzko, moc bych Vám chtěl poděkovat za přípravu skvělé dovolené. Cestu karavanem jsme si užili všichni tři a úplně jsme se do tohoto stylu cestování zamilovali. Doporučení na cestu nám moc pomohla a navštívili jsme všechna Vámi navržená místa. Vážíme si času, který jste s přípravou naší cesty měli, protože bychom sami takovou dovolenou nenaplánovali. Děkujeme také za podporu, a jsme rádi, že jsme díky strachu cestu nezrušili.  Odesláno dne 29.7. 2020.

Půjčení karavanu

Co je v ceně pronájmu?

V ceně pronájmu s ISLANDICA s.r.o.

Moderní karavan s nelimitovanými kilometry a vyzvednutím na mezinárodním letišti v Keflavíku KEF-REK.

 

  • kompletně vybavený karavan včetně elektrického kabelu
  • pojištění CDW, pojištění proti krádeží a islandské povinné ručení
  • připojení na Wifi a navigace GPS nebo tablet
  • slevová karta na benzín a praktický dárek na cestu s mapou
  • podpora v češtině a road side asistence lokálního dodavatele 24/7

Islandica

PRONÁJEM KARAVANU NA ISLANDU

DOVOLENÁ NA ISLANDU V KARAVANU je ideální volbou pro nezávislé cestovatele, kteří chtějí být v blízkém kontaktu v s přírodou. Nabízená vozidla jsou pro 1-6 osob, a tudíž jsou vhodná jak pro páry, skupinky kamarádů a nebo pro rodiny. Naši zkušení průvodci vám vyberou vhodný karavan dle vašich požadavků, rozpočtu a plánu cesty. Je nutné brát v potaz, že klasické karavany nejsou určeny (není s nimi povoleno) cestovat po horských silnicích typu F. Pokud se chcete tedy vydat se svým karavanem i do vnitrozemí, doporučujeme camper.

CAMPERY, VANY a DODÁVKY: na našich stránkách naleznete také nabídku camperů s náhonem 4×4, vybavené cestovní vany a dodávky typu campervan. Dodávky a campery jsou sice nejlevnější volbou z těchto typů vozidel, ale nemají koupelnu a záchod. Najdete v nich sice lednici, plotýnky a dřez, ale nedá se to srovnat s regulerní kuchyňkou v karavanu. Proto je tedy nutné dobře zvážit jaký styl vozidla a cesty preferujete. Vany a dodávky stylu camper jsou menších rozměrů a tudíž by měli sloužit primárně na transfery a na přespání.

Karavn k pronájmu na Islandu
camper 4x4 Island

Naše karavany, campery i dodávky pronajímáme plně vybavené. Nemusíte se tak stresovat s nekonečným balením a nadváhou kufrů v letadle. Všechna vozidla mají kuchyňku se vším potřebným k vaření a stolování. Najdete v nich také výbavu pro úklid. Pro váš maximální komfort je ve všech vozidlech také lednička, sporák nebo plotýnky a vyhovující topení či centrální vytápění. Karavany mají také kompletní koupelnu se záchodem. Pokud si pronajmete také peřiny a ložní prádlo, ručníky dostanete v ceně.

Na Isandu se nachází kolem 130 kempů. Všechny jsou velmi dobře udržované a většina z nich je na unikátních krásných místech. Kempy není nutné rezervovat s předstihem. Během vaší dovolené s karavanem, tak budete mít maximální svobodu při cestování. „Přestaňte snít, a pojeďte!“

Islandica

ŘÍZENÍ KARAVANU NA ISLANDU

Island je sice idální zemí pro cestování s karavanem, ale i přesto je nutné se připravit na různá úskalí, které vám může připravit islandské klima, ovce a nebo islandské silnice. Podívejte se tedy na toto poučné video.

Pokud rychlost větru překročí hranci 15 metrů za vteřinu, neměli byste s karavanem pokračovat v jízdě. Vítr na Islandu je často nárazový a velmi zrádny, a může tak lehce smést vyšší vozidla z vozovky. Vždy před cestou konzultujte předpověď počasí, sjízdnost islandských silnic a stránku www.safetravel.is.

PRONÁJEM KARAVANŮ NA ISLANDU