Karavany Island

Váš mobilní hotel

Islandica

PRONÁJEM KARAVANU na islandu

campervan na Islandu

VAN KARAVAN 2 osoby

Obytná auta typu van jsou malé levnější karavany, které jsou vhodné pro 2 osoby. Jsou o něco menší než standardní karavany .

maly karavan k pronájmu

MALÝ KARAVAN 2 OS.

Karavany malé kategorie jsou vhodné pro 2 osoby. Nabízejí největší prostor na osobu mezi všemi kategoriemi.

karavan pro 4 osoby

STŘEDNÍ KARAVAN 4 OS.

Tyto karavany jsou ideální pro 2-4 osoby a jsou velmi oblíbenou volbou pro rodiny s dětmi. Jejich výhodou je snadná ovladatelnost.

velký karavan pro 5-6 osob

VELKÝ KARAVAN 6 osob

Karavany velké kategorie jsou vhodné pro 5 až 6 osob. Jsou vyšší a tudíž disponují pohodlnou manželskou postelí nad prostorem řidiče.

camper 4x4 na Islandu

4x4 CAMPER 2-3 OSOBY

Terénní karavany vám umožní i jízdu do vnitrozemí. Pojmou 2 až 3 osoby. Campery 4×4 jsou ideální pro akční dovolenou na Islandu.

malá dodávka na Islandu

DODÁVKA CAMPER 2 OS.

Ekonomické malé dodávky za výhodnou cenu doporučujeme hlavně pro mladé páry. Jsou plně vybavené, ale nemají sprchu a WC.

PŮJČENÍ KARAVANU NA ISLANDU S ISLANDICA s.r.o.

Garance pronájmu kvalitních karavanů na Islandu za výhodné ceny s pojištěnou cestovní kanceláří. Specializujeme se na Island od roku 1997. Pronajímané karavany jsou nové modely. Neváhejte se nás zeptat na doporučenou trasu, jedinečné zážitky na ostrově, unikátní místa, které byste neměli vynechat apod.

V ceně pronájmu: moderní karavan s nelimitovanými kilometry, standardní islandské pojištění CDW, pojištění TP proti krádeži, technická kontrola, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku, slevová karta na benzín, asistence v češtině na telefonu, lokální asistence na Islandu se službou Road Side Assitance 24/7, navigace GPS s Wifi, mapa Islandu, mapa Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

Vyzvednutí karavanu: při převzetí vozidla absolvujete videoinstruktáž k jeho používání. Pronájem karavanu je vhodný i pro řidiče, kteří nemají předchozí zkušenosti s řízením tohoto typu vozidla. Pro námi provozované karavany postačuje řidičský průkaz kategorie B – osobní automobily. V případě zájmu si můžete uschovat nepotřebná zavazadla u nás v autopůjčovně.

Vyzvednutí dodávky: dodávky předáváme v autopůjčovně v Reykjavíku. Transfer do autopůjčovny z letiště je v ceně pronájmu. Pokud přiletíte pozdě v noci nebo chcete strávit den v hlavním městě, není problém posunout transfer na následující den. Instruktáž k provozu těchto vozidel je v ceně, není potřeba předešlých zkušeností. Pro řízení dodávek postačuje řidičský průkaz kategorie B.

Recenze

Zkušenosti našich klientů

Dovolená karavanem byla naprosto skvělá! Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za bezchybné zorganizování cesty a pěkný karavan. Nic nám při cestě nechybělo. Kempy byly čisté a na krásných místech. Určitě se chceme vrátit příští rok a projet další místa, která jsme nestihli. 

Děkujeme slečně Nikole za dopručení kravanu 4×4. Výlet do barevných hor byl parádní. Počasí nám přálo a karavan fungoval velmi dobře. Dokonce jsme ani moc nemuseli topit 🙂 

Milá Zuzko, moc bych Vám chtěl poděkovat za přípravu skvělé dovolené. Cestu karavanem jsme si užili všichni tři a úplně jsme se do tohoto stylu cestování zamilovali. Doporučení na cestu nám moc pomohla a navštívili jsme všechna Vámi navržená místa. Vážíme si času, který jste s přípravou naší cesty měli, protože bychom sami takovou dovolenou nenaplánovali. Děkujeme také za podporu, a jsme rádi, že jsme díky strachu cestu nezrušili.  Odesláno dne 29.7. 2020.

Půjčení karavanu

Co je v ceně pronájmu?

V ceně pronájmu s ISLANDICA s.r.o.

Moderní karavan s nelimitovanými kilometry a vyzvednutím na mezinárodním letišti v Keflavíku KEF-REK.

 

  • kompletně vybavený karavan včetně elektrického kabelu
  • pojištění CDW, pojištění proti krádeží a islandské povinné ručení
  • připojení na Wifi a navigace GPS nebo tablet
  • slevová karta na benzín a praktický dárek na cestu s mapou
  • podpora v češtině a road side asistence lokálního partnera 24/7

Islandica

PRONÁJEM KARAVANU NA ISLANDU

DOVOLENÁ NA ISLANDU V KARAVANU je ideální volbou pro nezávislé cestovatele, kteří chtějí být v blízkém kontaktu v s přírodou. Nabízená vozidla jsou pro 2-6 osob, a tudíž jsou vhodná jak pro páry, skupinky kamarádů a nebo pro rodiny. Naši zkušení průvodci vám vyberou vhodný karavan dle vašich požadavků, rozpočtu a plánu cesty. Je nutné brát v potaz, že klasické karavany nejsou určeny (není s nimi povoleno) cestovat po horských silnicích typu F. Pokud se chcete tedy vydat se svým karavanem i do vnitrozemí, doporučujeme camper.

CAMPERY, VANY a DODÁVKY: na našich stránkách naleznete také nabídku camperů s náhonem 4×4, vybavené cestovní vany a dodávky typu campervan. Dodávky a campery jsou sice nejlevnější volbou z těchto typů vozidel, ale nemají koupelnu a záchod. Najdete v nich lednici, plotýnky a dřez, ale nedá se to srovnat s regulérní kuchyňkou v karavanu. Proto je tedy nutné dobře zvážit jaký styl vozidla a cesty preferujete. Vany a dodávky stylu camper jsou menších rozměrů a tudíž by měly sloužit primárně na transfery a na přespání.

Karavn k pronájmu na Islandu
camper 4x4 Island

Naše karavany, campery i dodávky pronajímáme plně vybavené. Nemusíte se tak stresovat s nekonečným balením a nadváhou kufrů v letadle. Všechna vozidla mají kuchyňku se vším potřebným k vaření a stolování. Najdete v nich také výbavu pro úklid. Pro váš maximální komfort je ve všech vozidlech také lednička, sporák nebo plotýnky a vyhovující topení či centrální vytápění. Karavany mají také kompletní koupelnu se záchodem. Pokud si pronajmete také peřiny a ložní prádlo, dostanete v ceně ručníky.

Na Isandu se nachází kolem 130 kempů. Všechny jsou velmi dobře udržované a většina z nich je na unikátních krásných místech. Kempy není nutné rezervovat s předstihem. Během vaší dovolené s karavanem, tak budete mít maximální svobodu při cestování. „Přestaňte snít, a pojeďte!“

Islandica

ŘÍZENÍ KARAVANU NA ISLANDU

Island je sice idální zemí pro cestování s karavanem, ale i přesto je nutné se připravit na různá úskalí, které vám může připravit islandské klima, ovce a nebo islandské silnice. Podívejte se tedy na toto poučné video.

Pokud rychlost větru překročí hranci 15 metrů za vteřinu, neměli byste s karavanem pokračovat v jízdě. Vítr na Islandu je často nárazový a velmi zrádný, a může tak lehce smést vyšší vozidla z vozovky. Vždy před cestou konzultujte předpověď počasí, sjízdnost islandských silnic na stránce www.safetravel.is.

PRONÁJEM KARAVANŮ NA ISLANDU