Karavany Island

Váš mobilní hotel

Islandica

PRONÁJEM KARAVANU na islandu

DACIA DUSTER 4x4

Dacia Duster je vozidlo střední třídy, které pojme 5 osob a 3 zavazadla. Je to nejpopulárnější auto 4×4 pronajímané na Islandu z důvodu poměru kvalita cena výkon.

DACIA DUSTER 4x4

Dacia Duster je vozidlo střední třídy, které pojme 5 osob a 3 zavazadla. Je to nejpopulárnější auto 4×4 pronajímané na Islandu z důvodu poměru kvalita cena výkon.

DACIA DUSTER 4x4

Dacia Duster je vozidlo střední třídy, které pojme 5 osob a 3 zavazadla. Je to nejpopulárnější auto 4×4 pronajímané na Islandu z důvodu poměru kvalita cena výkon.

PŮJČENÍ KARAVANU NA ISLANDU S ISLANDICA s.r.o.

Garance pronájmu kvalitních karavanů na Islandu za dostupnou cenu s pojištěnou cestovní kanceláří. Specialista na Island od roku 1997. Pronajímané karavany jsou nové modely.

V ceně pronájmu: moderní karavan s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW,  pojištění TP proti krádeži, vybavená kuchňka karavanu, elektrický kabel, vyzvednutí na mezinárodním letišti v Keflavíku KEF-REK, slevové kartičky na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele s Road side assistance 24/7, itinerář na míru, lokální daň.

Vyzvednutí karavanu: od 08:00 do 18:00. Pokud si přejete vozidlo vyzvednout nebo navrátit mimo otvírací dobu je to možné za příplatek 199 EUR. Autopůjčovna se nachází 7 minut jízdy od mezinárodního letiště KEF-REK a transfer do autopůjčovny a zpět je v ceně pronájmu.

Recenze

Zkušenosti našich klientů

Dovolená karavanem byla naprosto skvělá! Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za bezchybné zorganizování cesty a pěkný karavan. Nic nám při cestě nechybělo. Kempy byly čisté a na krásných místech. Určitě se chceme vrátit příští rok a projet další místa, která jsme nestihli. 

Děkujeme slečně Nikole za dopručení kravanu 4×4. Výlet do barevných hor byl parádní. Počasí nám přálo a karavan fungoval velmi dobře. Dokonce jsme ani moc nemuseli topit 🙂 

Milá Zuzko, moc bych Vám chtěl poděkovat za přípravu skvělé dovolené. Cestu karavanem jsme si užili všichni tři a úplně jsme se do tohoto stylu cestování zamilovali. Doporučení na cestu nám moc pomohla a navštívili jsme všechna Vámi navržená místa. Vážíme si času, který jste s přípravou naší cesty měli, protože bychom sami takovou dovolenou nenaplánovali. Děkujeme také za podporu, a jsme rádi, že jsme díky strachu cestu nezrušili.  Odesláno dne 29.7. 2020.

Půjčení vozu

Co je v ceně pronájmu?

V ceně pronájmu s ISLANDICA s.r.o.

Moderní karavan s nelimitovanými kilometry a vyzvednutím na mezinárodním letišti v Keflavíku KEF-REK.

 

  • kompletně vybavený karavan včetně elektrického kabelu
  • pojištění CDW, pojištění proti krádeží a islandské povinné ručení
  • slevové kartičky na benzín a praktický dárek na cestu s mapou
  • asisitence v češtině a road side assitence lokálního dodavatele

Islandica

PRONÁJEM AUTA NA ISLANDU

SILNICE NA ISLANDU:  s.r.o. působí na českém trhu od roku 2006. Počátky naší společnosti sahají do roku 1997, kdy jsme poprvé navštívili Island. Nabízíme více jak 20 let praxe a zkušeností na Islandu v oblasti cestovního ruchu. Naše společnost zajišťuje služby pro renomované české i mezinárodní cestovní kanceláře, firmy a individuální klientelu. V roce 2013 jsme měli tu čest se podílet na příprave oficiální návštěvy islandského ieff.

POKUTY NA ISLANDU: zdůvodu vlastní bezpečnosti a také respektování zákonů na Islandu dodržujte maximální povolenou rychlost mimo obydlené oblasti, což je 90 Km/h.

Pokud překročíte maximální rychlost, čeká vás přísná pokuta. Pokuta je velmi vysoká a rozhodně je lepší ji zaplatit přímo na místě. Následující tabulka uvádí hodnoty překročení rychlosti a k tomu sazbu pokut.

Island je velmi unikátní země s křehkým ekosystémem. Je tedy nutné se na cestu dobře připravit a respektovat během vašeho pobytu psaná i nepsaná pravidla. Konzultujte také aktuální situaci v souvislosti s nemocí COVID-19. Aktuální informace naleznete na oficiálních webových stránkách islandské vlády: https://www.covid.is/english nebo na našich stránkách v češtině: https://www.exkurzeisland.cz/koronavirus-na-islandu/

Ostrovní stát Ísland se nachází v severní části Atlantického oceánu. Aktuální počet obyvatel je nyní 348.500 osob, které osídluji plochu 103.000 km². S touto velmi nízkou hustotou osídlení se řadí mezi jednu z nejméně osídleních zemí na světě (3 obyvatel na km²).

Islandica

ŘÍZENÍ KARAVANU NA ISLANDU

Island je sice idální zemí pro cestování s karavanem, ale i přesto je nutné se připravit na různá úskalí, které vám může připravit islandské klima, ovce a nebo islandské silnice. Podívejte se tedy na toto poučné video.

Pokud rychlost větru překročí hranci 15 metrů za vteřinu, neměli byste s karavanem pokračovat v jízdě. Vítr na Islandu je často nárazový a může lehce smést vyšší vozidla z vozovky. Vždy před cestou konzultujte předpověď počasí, sjízdnost islandských silnic a stránku www.safetravel.is.

PRONÁJEM KARAVANŮ NA ISLANDU – OBECNÉ INFORMACE

Prosíme strpení. Momentálně naše webové stránky aktualizujeme a připravuejem pro vás detailní informace.