Islandica

FAQ – pronájem auta na Islandu

ČASTÉ OTÁZKY OHLEDNĚ ZAPŮJČENÍ VOZIDLA NA ISLANDU

Zde najdete odpovědi na vybrané dotazy od našich klientů.

Co je zahrnuto v ceně pronájmu automobilů?

V ceně pronájmu našich automobilů je vždy moderní nové vozidlo uvedeného modelu s nelimitovaný kilometry, pojištění CDW, S-CDW, pojištění TP proti krádeži, technická kontrola, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku, nebo přímo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevové kartičky na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele  na Islandu se službou Road Side Assitance 24/7, mapa Islandu, mapa Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

Jaké pojištění automobilu je v ceně?

K pronájmu našich automobilů nabízíme maximální možné krytí. V ceně pronájmu je automaticky zahrnuto: povinné ručení THPI, pojištění vozidla při nehodě CDW a extra S-SCDW s nižší spoluúčastí (150.000 ISK), pojištění proti krádeži TP. Následně je možné si vozidlo připojistit s pojistkou Gold, kde je i pojištění proti štěrku GP a pojištění proti vulkanickému prachu a písku SAP. Nebo připojištění Platinum All Inclusive pojištění, které obsahuje kompletní krytí. Tato extra pojištění si bez problémů můžete sjednat v autopůjčovně a Islandu. Ceny jsou fixně dané a uvedené u každého vozidla. Nemusíte tak připojištění platit předem a můžete se rozhodnout až na Islandu při vyzvednutí vozidla .

Doporučujete vozidlo připojistit?

Ano, pro váš absolutní klid při cestě je lepší si k pronájmu automobilu sjednat maximální krytí ve formě Platinum pojistky. Klienti, kteří chtějí ušetřit za pronájem vozidla si připojištění někdy nesjednávají. Není to nutné, protože vozidlo v ceně pronájmu má standardní krytí. V případě, že si maximální krytí nesjednáte, berte tak na sebe riziko, že v případě nehody či jiného poškození vozidla budete muset platit spoluúčast. Toto riziko se samozřejmě může vyplatit, ale také nemusí. Jde tedy o individuální volbu klienta.

KONTAKTUJTE NÁS: v případě, že máte ještě jakýkoliv další dotaz nebo pochybnosti, jsme vám k dispozici.

Telefonní kontakt: +420 775099943 / +354 7731127

E-mail: info@islandica.cz

Kontaktní formulář: NAPIŠTE NÁM

Náš tým profesionálů cestovního ruchu a průvodců vám poradí nejen s výběrem automobilu pro vaši dovolenou, ale také s dotazy ohledně vaší cesty na Island.

 

Pro veškeré aktuální a oficiální informace konzultujte stránky https://www.icetra.is/ http://www.road.is/. Dejte si pozor na lživé nabídky některých webových stránek či nelegálních blogů nabízející pronájem vozidel se zavádějícími informacemi.