Pronájem automobilu

Střední karavan

PRONÁJEM KARAVANU PRO 4 OSOBY NA ISLANDU

karavan pro 4 osoby

POPIS KARAVANU: Moderní obytné vozidlo pro 4 osoby s potřebným vybavením včetně WC a koupelny s teplou vodou, kuchyňka s lednicí, dřezem, plotýnkou, příbory, nádobím, etc. Nezávislé topení, elektrický kabel a připojení na wifi s navigací. Minimální věk řidiče: 25 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vybavený karavan střední třídy s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: střední karavan je vhodný jak pro rodiny, tak i  pro páry. Cestování karavanem po Islandu vám přinese dokonalé soukromí a souznění s přírodou. Pojeďte si odpočinout od doby „koronavirové“ a poznávejte naši krásnou planetu v místech, která jsou geologicky nejmladší, a tudíž i fascinujících. Karavan bude váš hotel na kolečkách a nabízí veškerý komfort.

Poptávka rezervace karavanu

  Místo půjčení i navrácení: Mezinárodní letiště v Keflavíku


  Chráněno službou reCAPTCHA - Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

  PRONÁJEM VYBAVENÉHO KARAVANU NA ISLANDU – VÁŠ MOBILNÍ HOTEL

  Naše karavany jsou předávány k pronájmu s kompletně vybavenou kuchyňkou včetně lednice, talířů, příborů, hrnců, pánviček a dalších potřebných věcí na vaření a stolování v karavanu. Dále zde naleznete výkonné topení, které bez problémů vyhřeje celý karavan, praktickou sprchu a WC, tekoucí vodu s ohřevem teplé vody a kapacitou 100 litrů. Tento karavan má manuální převodovku a turbodíeselový motor od fabrikanta Fiat /Citroen. Průměrná uváděná spotřeba vozidla je 10l na 100 kilometrů. Karavany jsou soběstačné, takže topení, lednička i osvětlení vám bude fungovat i přesto, že nebudete v kempu napojeni na externí elektrický proud. Lednice v karavanu má kapacitu 100 litrů. Součástí vybavení je i klimatizace a rádio s možností přehrávání z USB nebo CD. Velikost karavanu je 5.9.-6.6 metrů na délku a 2.3-2.4 metrů na šířku. Tento typ karavanů má jednu velkou manželskou postel v zadní části vozidla a další dvě postele se otevřou v rozkládací části místo stolu. Pro řízení tohoto vozidla není požadován speciální řidičský průkaz ani mezinárodní průkaz. Island je ideální země pro půjčení karavanu a nejsou požadovány předchozí zkušenosti s řízením tohoto typu vozidel. Berte v potaz, že karavany nemají náhon na čtyři kola, proto s nimi nemůžete cirkulovat na horských silnicích typu F. Pokud chcete jezdit s karavanem po islandském vnitrozemí, rezervujte si karavan 4×4 zde.

  Volitelné extra služby: Pokud si k vašemu pronájmu chcete sjednat ještě další doplňující služby, dodavatel nabízí i připojištění druhého řidiče: 27 EUR, dětskou sedačku: 8 EUR / den (max. 40 EUR), pronájem ložního prádla, peřiny + polštáře a ručníků za 51 EUR / osoba, komplet finální úklid (pokud karavan vůbec nechcete uklízet), můžete si připlatit 170 EUR. Všechny tyto volitelné služby si můžete objednat přímo v autopůjčovně a hradí se při převzetí vozidla. Autopůjčovna má oficiální otevírací dobu od 8:00 do 18:00. Pokud si chcete vyzvednout vozidlo mimo otevírací dobu, je to možné za příplatek 200 EUR.

  pojištění karavanu na Islandu

  Pojištění karavanu: v ceně pronájmu je standardní islandské pojištění SCDW (pojištěním při nehodě se sníženou spoluúčastí), pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí karavanu v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra připojištění není nutné, ale zajistí vám klidnější mysl a pohodu při cestování. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

  Další volitelné položky, které je možno si přiobjednat na Islandu: plná plynová bomba 95 EUR, pronájem kávovaru 19 EUR, dětská sedačka 55 EUR, dětský podsedák 19 EUR, chemická toaleta 22 EUR, BBQ sestava 39 EUR. 

  Rezervace karavanu na Islandu: pro potvrzení rezervace je vyžadována záloha 15%. Dostupnost karavanů je aktualizována denně. Rezervaci Vám potvrdíme během 24 hodin nebo do následujícího pracovního dne.