Pronájem automobilu

Subaru Forester 4×4

PRONÁJEM AUTOMOBILU SUBARU FORESTER 4×4-auto NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto Toyota Aygo na Islandu

POPIS VOZIDLA: Subaru Forester je vozidlo vyšší kategorie, které pojme 5 osob a 5 zavazadel. Subaru Forester je prostorné luxusní SUV s kvalitním náhonem 4×4. S tímto typem vozidla můžete jet na horské cesty typu F. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistnece 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Subaru Forester je díky vysokým stropům a velkému prostoru pro nohy ideální pro pět dospělých se zavazadly. Potěší i vyšší klienty, kteří chtějí komfort a dostatečný prostor. Ve spojení s velkou kapacitou kufru toto vozidlo nemá chybu.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Pronájem auta SUBARU FORESTER 4×4 na Islandu: nabízené modely Forestru jsou modely vyrobené v letech 2018–2020 a pro cestování za dobrodružstvím po Islandu a islandském vnitrozemí jsou jako dělané.  V horách jsou tato auta  jako doma 🙂 Auta Subaru 4×4 jsou mezi Islanďany dlouhodobým favoritem, takže pokud si vyberte toto auto, budete mít vynikajícího parťáka na cestu.


.

Pojištění automobilu: v ceně pronájmu je balíček SILVER se standardním pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.