Pronájem automobilu

Kia Sportage 4×4

PRONÁJEM AUTOMOBILU KIA SPORTAGE 4×4-auto NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto Toyota Aygo na Islandu

kPOPIS VOZIDLA: Kia Sportage je vozidlo vyšší střední třídy, které pojme 5 osob a 4 zavazadla. Tato Kia je komfortní SUV typu crossover, který má dostatak prostoru jak pro pasažéry tak pro kufry. S tímto typem vozidla můžete jet na horské cesty typu F. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistnece 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Kia Sportage je skvělou volbou pro štěrkové cesty do vnitrozemí, ale také na asfalt. Je oblíbené mezi rodinami s dětmi pro svůj prostor. Auto Sportage doporučuejeme i pro 4 dospělé se zavazadly, jako vetší alternativu k Dacia Duster.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Pronájem auta KIA SPORTAGE na Islandu: modely Sportage jsou ideální volbou pro ty, kteří plánují komplexní dovolenou. S tímto vozidlem si užijete nejen jízdu po silnici, ale také po štěrkových cestách islandské vysočiny. S prostorným Kia 4×4 budete mít bezproblémovou a příjemnou komfortní cestu.

Sportage je poháněn vznětovým motorem s objemem 2,0 litru a poměr kvalita – cena – výkon je v tomto případě jeden z nejlepších na Islandu. Vyhřívaná sedadla a volant, tempomat, klimatizace, posilovač řízení a omezovač rychlosti umožňují pohodlný zážitek z jízdy. Pro větší bezpečnost nabízíme v zimě také pneumatiky s hroty. Mezi další funkce patří bezdrátové nabíjení telefonu, USB nabíjecí port, AUX audio port, CD přehrávač a Bluetooth kompatibilita.

Pojištění automobilu: v ceně pronájmu je  nadstandardní pojištění S-CDW (pojištění při nehodě se spoluúčastí), které je součástí balíčku SILVER, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí ještě klidnější cestování a další ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.