Pronájem automobilu

Velký karavan

PRONÁJEM KARAVANU PRO 6 OSOB NA ISLANDU

velký karavan pro 5-6 osob

POPIS KARAVANU: Moderní vozidlo pro 6 osob s kompletním vybavením včetně WC a koupelny s teplou vodou, kuchyňka s lednicí, dřezem, plotýnkou, příbory, nádobím, etc. Nezávislé topení, elektrický kabel a připojení na wifi s navigací. Minimální věk řidiče: 25 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vybavený karavan s kapacitou pro 6 osob, nelimitované kilometry, pojištění CDW, pojištění proti krádeži TP, vyzvednutí na mezinárodním letišti v Keflavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistnece 24/7,  navigace s internetem, nivelační bloky, síťky proti komárů, zatemňující rolety, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň VAT.

NÁŠ TYP: tento prostorný karavan je ideální pro rodiny nebo pro partu kamarádů. Užijete si skvělou dovolenou v souladu s přírodou a daleko od masového turismu. V době „koronavirové“ je tento typ cestování na Islandu velmi vyhledávaný. Rezervujte si tedy váš karavan s dostatečným předstihem.

Poptávka rezervace karavanu

  Místo půjčení i navrácení: Mezinárodní letiště v Keflavíku


  Chráněno službou reCAPTCHA - Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

  PRONÁJEM VELKÉHO KARAVANU NA ISLANDU PRO 6 OSOB

  Karavan typu TC6/TCI6  je předáván k pronájmu s kompletně vybavenou kuchyňkou včetně lednice, talířů, příborů, hrnců, pánviček a dalších potřebných věcí na vaření a stolování v karavanu. Dále zde naleznete výkonné topení, které bez problémů vyhřeje celý karavan, praktickou sprchu a WC, tekoucí vodu s ohřevem teplém vody a kapacitou 100 litrů. Tento karavan má manuální převodovku a turbodíeselový motor od fabrikanta Fiat /Citroen. Většina našich karavanů nabízených pro rok 2021 jsou modely Hobby nebo Weinsberg Caratour. Průměrná uváděná spotřeba vozidla je 10l na 100 kilometrů. Váš karavan je soběstačný, takže topení, lednička i osvětlení vám bude fungovat i přesto, že nebudete v kempu napojení na externí elektrický proud. Lednice v karavanu má kapacitu 100 litrů. Součásti vybavení je i klimatizace a rádio s možností přehrávání z USB nebo CD. Velikost karavanu je 6.3.-7.6 metrů na délku a 2.3-2.4 metrů na šířku. Tento typ karavanů má jednu velkou manželskou postel v zadní části vozidla, jednu manželskou postel nad prostorem řidiče a dvě menší postele se rozkládají v prostoru stolu. Pro řízení vozidla není požadován speciální řidičský průkaz ani mezinárodní průkaz. Island je ideální země pro půjčení karavanu a nejsou zde požadovány předchozí zkušenosti s řízením tohoto typu vozidel. Berte v potaz, že karavany nemají náhon na čtyři kola, proto s nimi nemůžete cirkulovat na horských silnicích typu F (v islandské vysočině). Pro cesty F zvolte karavan s náhonem 4×4.

  Volitelné extra služby: Pokud si k vašemu pronájmu chcete sjednat ještě další doplňující služby, dodavatel nabízí i připojištění druhého řidiče: 27 -49 EUR, dětskou sedačku: 8 EUR / den (max. 40 EUR), pronájem ložního prádla, peřiny + polštáře a ručníků za 45 EUR / osoba, komplet finální úklid (pokud karavan vůbec nechcete uklízet), můžete si připlatit 120 EUR. Všechny tyto volitelné služby si můžete objednat přímo v autopůjčovně a hradí se při převzetí vozidla. Autopůjčovna má oficiální otvírací dobu od 8:00 do 18:00. Pokud si chcete vyzvednout vozidlo mimo otvírací dobu, je to možné za příplatek 200 EUR.

  pojištění karavanu na Islandu

  Pojištění karavanu: v ceně pronájmu je standardní islandské pojištění SCDW (pojištěním při nehodě se spoluúčastí), pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí karavanu v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra připojištění není nutné, ale zajistí vám klidnější mysl a pohodu při cestování. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

  Rezervace karavanu na Islandu: pro potvrzení rezervace je vyžadována záloha. Dostupnost karavanů je aktualizována 2x denně, přesto je však nutné počkat na manuální potvrzení naším agentem po rezervaci vozidla na vaše jméno u našeho dodavatele. Na automatické potvrzení rezervace neodpovídejte. Vaše rezervace bude potvrzená do 24 hodin během pracovních dní.