Pronájem automobilu

Pronájem obytného vozu-van

PRONÁJEM LEVNÉHO OBYTNÉHO VOZU NA ISLADNU

campervan na Islandu

POPIS OBYTNÉHO VOZU: Moderní obytné vozidlo pro 2 osoby s potřebným vybavením včetně WC a koupelny s teplou vodou, kuchyňka s lednicí, dřezem, plotýnkou, příbory, nádobí,etc. Nezávislé topení, elektrický kabel a připojení na wifi s navigací. Minimální věk řidiče: 25 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vybavený karavan zvolené třídy s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistnece 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: malý karavan je ideální pro páry. Zaručí vám dokonalé soukromí a pohodu v blízkosti přírody. Cesta karavanem na Islandu je i skvělou volbou na líbánky. V době „koronavirové“ nemusíte přijít do kontaktu s jinými lidmi. Karavan nabízí veškerý komfort  a je soběstačný.

Poptávka rezervace karavanu

  Místo půjčení i navrácení: Mezinárodní letiště v Keflavíku


  Chráněno službou reCAPTCHA - Ochrana soukromí a Smluvní podmínky

  PRONÁJEM OBYTNÉHO VOZU NA ISLANDU – MOBILNÍ VOZIDLO TYPU VAN

  Van typu TC1  je malý plnně vybavený kompaktní karavan pro 2 osoby. Najdete zde vybavenou kuchyňku včetně lednice, talířů, příborů, hrnců, pánviček a dalších potřebných věcí na vaření a stolování v karavanu. Dále zde naleznete výkonné topení, které bez problémů vyhřeje celý karavan, praktickou sprchu a WC, tekoucí vodu s ohřevem teplé vody a kapacitou 100 litrů. Tento karavan má manuální převodovku a turbodíeselový motor od fabrikanta Fiat /Citroen. Průměrná uváděná spotřeba vozidla je 10l na 100 kilometrů. Váš karavan je soběstačný, takže topení, lednička i osvětlení vám bude fungovat i přesto, že nebudete v kempu napojení na externí elektrický proud. Lednice v karavanu má kapacitu 100 litrů. Součásti vybavení je i klimatizace a rádio s možností přehrávání z USB nebo CD. Velikost karavanu je 5.9.-6.6 metrů na délku a 2.3-2.4 metrů na šířku. Tento typ karavanů má jednu velkou manželskou postel v zadní části vozidla. Pro řízení vozidla není požadován speciální řidičský průkaz ani mezinárodní průkaz. Island je ideální země pro půjčení karavanu a nejsou požadovány předchozí zkušenosti s řízením tohoto typu vozidel. Berte v potaz, že karavany nemají náhon na čtyři kola, proto s nimi nemůžete cirkulovat na horských silnicích typu F.

  plánek karavanu

  Volitelné extra služby: Pokud si k vašemu pronájmu chcete sjednat ještě další doplňujcí služby, dodavatel nabízí i připojištění druhého řidiče: 27 EUR, dětskou sedačku: 8 EUR / den (max. 40 EUR), pronájem ložního prádla, peřiny + polštáře a ručníků za 45 EUR / osoba, komplet finální úklid (pokud karavan vůbece nechcete uklízet), můžete si připlatit 120 EUR. Všechny tyto volitelné služby si můžete objednat přímo v autopůjčovně a hradí se při převzetí vozidla. Autopůjčovna má oficiální otvírací dobu od 8:00 do 18:00. Pokud si chcete vyzvednout vozidlo mimo otvírací dobu, je to možné za příplatek 200 EUR.

  Pojištění karavanu: v ceně pronájmu je standardní islandské pojištění SCDW (pojištěním při nehodě se spoluúčastí), pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí karavanu v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra připojištění není nutné, ale zajistí vám klidnější mysl a pohodu při cestování. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

  Rezervace karavanu na Islandu: pro potvrzení rezervace je vyžadována záloha. Dostupnost karavanů je aktualizována 2x denně, přesto je však nutné počkat na manuální potvrzení naším agentem po rezervaci vozidla na vaše jméno u našeho dodavatele. Na automatické potvrzení rezervace neodpovídejte. Vaše rezervace bude potvrzená do 24 hodin během pracovních dní.