Pronájem automobilu

Malý Camper

PRONÁJEM CAMPERU PRO 2 OSOBY NA ISLANDU

camper 4x4 na Islandu

POPIS KARAVANU: terénní obytný camper pro 2 osoby s náhonem na čtyři kola. Vybavení včetně malé kuchyně, lednice, dřezu, plotýnkou na vaření, příbory, nádobí, atd. Camper má i nezávislé topení, elektrický kabel a připojení na wifi s navigací. Minimální věk řidiče: 25 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vybavený camper 4×4 typu Toyota Hilux s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistnece 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: camper si rezervujte v případě, že chcete jezdit po islandském vnitrozemí (cestách F). Toto vozidlo je vhodné pro dva dospělé (nebo pro dva dospělé a dvě menší děti). Berte v potaz, že většina silnic F je otevřená v období od půlky června do konce září, to je tedy nejlepší doba na jeho pronájem. K dispozici je však již od 1.5. až do 30.9.

REZERVACE CAMPERU:

PRONÁJEM CAMPERU NA ISLANDU

Camper je terénní vozidlo s náhonem na čtyři kola, proto s ním můžete cirkulovat na horských silnicích typu F. Campery nemají sprchu ani záchod. Můžete však využít nespočet kempů a termálních bazénů, kde jsou sprchy za rozumný poplatek.

Plánek malého camperu
Plánek malého camperu

Volitelné extra služby: Pokud si k vašemu pronájmu chcete sjednat ještě další doplňujcí služby, dodavatel nabízí i připojištění druhého řidiče: 27 EUR, dětskou sedačku: 8 EUR / den (max. 40 EUR), pronájem ložního prádla, peřiny + polštáře a ručníků za 45 EUR / osoba, komplet finální úklid (pokud karavan vůbece nechcete uklízet), můžete si připlatit 120 EUR. Všechny tyto volitelné služby si můžete objednat přímo v autopůjčovně a hradí se při převzetí vozidla. Autopůjčovna má oficiální otvírací dobu od 8:00 do 18:00. Pokud si chcete vyzvednout vozidlo mimo otvírací dobu, je to možné za příplatek 200 EUR.

Pojištění camper na Islandu

Pojištění karavanu: v ceně pronájmu je standardní islandské pojištění SCDW (pojištěním při nehodě se spoluúčastí), pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako v České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí karavanu v autopůjčovně sjednat extra připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra připojištění není nutné, ale zajistí vám klidnější mysl a pohodu při cestování po Islandu. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Rezervace karavanu na Islandu: pro potvrzení rezervace je vyžadována záloha. Dostupnost karavanů je aktualizována 2x denně, přesto je však nutné počkat na manuální potvrzení naším agentem po rezervaci vozidla na vaše jméno u našeho dodavatele. Na automatické potvrzení rezervace neodpovídejte. Vaše rezervace bude potvrzená do 24 hodin během pracovních dní.