Pronájem automobilu

Toyota Yaris

PRONÁJEM AUTOMOBILU TOYOTA YARIS-MANUÁL NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Toyota Yaris auto k pronájmu

POPIS VOZIDLA: Toyota Yaris v kompaktní třídě se slevou. Nabízíme výhodnou cenu na pronájem na Islandu s kapacitou až 5 osob a 1 zavazadla v kufru. Yaris je oblíbené auto k promájmu na Islandu z důvodu nízké ceny a nabízeného komfortu pří jízdě. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní automobil s neomezenými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Yaris je skvělou volbou pro 2-3 osoby cestující na Islandu, které hledají výhodné vozidlo se slevou. Pokud cestujete na kratší vzdálenosti bez zavazadel, toto vozidlo pohodlně sveze i 4 cestující.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Pronájem auta TOYOTA YARIS na Islandu: je jasnou volbou pro ty, kteří hledají dobrý výkon a skvěle navržené kompaktní vozidlo. Tento úsporný malý hatchback má nadsandardní ovladatelnost a pro klienty s nízkým rozpočtem a nabytým itinerářem po zpevněných standardních silnicích se Yaris blíží k dokonalosti. Jistě vás potěší i funkce Bluetooth a USB nabíječka. Yaris je opravdu krásný a právem oceňovaný superkompakt. 

Pojištění Toyoty Yaris: v ceně pronájmu je balíček SILVER se standardním pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. S tímto typem vozidla nemůžete jet na horské cesty typu F. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.