Pronájem automobilu

Toyota Aygo

PRONÁJEM AUTOMOBILU TOYOTA AYGO-manuál NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Toyota Yaris auto Island

 POPIS VOZIDLA: Toyota Aygo je vozidlo kompaktní třídy, které pojme až 4 osoby a 1 zavazadlo. Aygo je úsporné a jednoduše řiditelné auto. Výhodou je nejen minimalistický komfort, ale hlavně levná cena pronájmu. Minimální požadovaný věk řidiče je 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Toyota Aygo je ekonomické vozidlo vhodné pro 2 osoby, protože má malý kufr. Pro kratší vzdálenosti bez zavazadel spolehlivě doveze i 4 osoby. Lehce s ním zaparkujete a bezpečně vás proveze i kolem Islandu.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Autopůjčovna na Islandu

Pronájem auta TOYOTA AYGO na Islandu: doporučujeme pro klienty, kteří chtějí levný, ale zároveň kvalitní a neopotřebovaný vůz. Toyota Aygo v manuálním provedení je velmi dobře ovladatelná a jednoduše s ní všude zaparkujete. Užijete si komfortní a zároveň ekonomické vozidlo pro dvě osoby při vaší dovolené na Islandu. 

Pojištění auta na Islandu: V ceně pronájmu vozidel u společnosti ISLANDICA s.r.o. je nadstandardní pojištění CDW, S-CDW, GP a TP.  Pojištění CDW (Collision damage waiver) je standardní islandské pojištění se spolúčastí, dále je v ceně Superior pojištění S-CDW (Super Collision damage waiver) se sníženou spoluúčastí na 120.000 ISK, pojištění GP (Gravel Protection), což je ochrana proti štěrku a pojištění TP (Theft Protection). Pojištění proti štěrku je dalším vhodným pojištěním při pronájmu vozidel na Islandu, protože štěrk se často vyskytuje i na hlavních silnicích kolem ostrova. Pojištění proti štěrku je se spoluúčastí 40.000 ISK. Další pojištění, které je zahrnuto v ceně je TP (Theft Protection) – ochrana vozidla proti krádeži. V naší autopůjčovně na Islandu si v případě zájmu můžete sjednat i připojištění s nulovou spoluúčastí (ZERO), nebo pojištění ochrany proti vulkanickému prachu a písku (SAAP). Tyto extra pojistky jsou volitelné.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. S tímto typem vozidla nemůžete jezdit po horských cestách typu F. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.