Pronájem automobilu

Toyota Aygo

PRONÁJEM AUTOMOBILU TOYOTA AYGO-manuál NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto Toyota Aygo na Islandu

 POPIS VOZIDLA: Toyota Aygo je vozidlo kompaktní třídy, které pojme až 4 osoby a 1 zavazadlo. Aygo je úsporné a jednoduše. Výhodou je nejen minimalistický komfort, ale hlavně levná cena pronájmu. Minimální požadovaný věk řidiče je 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Toyota Aygo je ekonomické vozidlo vhodné pro 2 osoby, protože má malý kufr. Pro kratší vzdálenosti bez zavazadel spolehlivě doveze i 4 osoby. Lehce s ním zaparkujete a bezpečně vás proveze i kolem Islandu.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Pronájem auta TOYOTA AYGO na Islandu: doporučujeme pro klienty, kteří chtějí levný, ale zároveň kvalitní a neopotřebovaný vůz. Toyota Aygo v manuálním provedení je velmi dobře ovladatelná a jednoduše s ní všude zaparkujete. Užijete si komfortní a zároveň ekonomické vozidlo pro dvě osoby při vaší dovolené na Islandu. 

Pojištění automobilu: v ceně pronájmu je balíček SILVER se standardním pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. S tímto typem vozidla nemůžete jezdit po horských cestách typu F. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.