Pronájem automobilu

Toyota Aygo auto

PRONÁJEM TOYOTA AYGO V AUTOMATU NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto k pronájmu na Islandu Toyota Aygo

POPIS VOZIDLA: Toyota Aygo auto je vozidlo kompaktní třídy, které pojme 4 osoby a 1 zavazadlo. Je levné, komfortní a snadno ovladatelné s automatickou převodovkou. Výhodou je skvělá cena a nízká spotřeba. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Toyota Aygo je ekonomické vozidlo vhodné pro 2 osoby. Lehce s ním zaparkujete a bezpečně váz proveze kolem Islandu. Kufr je sice menší, ale druhé zavazadlo případně připoutáte na zadní sedadlo. Na Islandu se auta nevykrádají.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Pronájem auta TOYOTA AYGO Automat na Islandu: doporučujeme pro klienty, kteří chtějí levný, ale zároveň kvalitní a neopotřebovaný vůz. Toyota Aygo s automatickou převodovkou je jednoduše ovladatelná a všude s ní snadno zaparkujete. Tento malý (ale zároveň překvapivě velký) kompaktní vůz vás spolehlivě dostane kamkoli budete chtít po zpevněných silnicích. Najdete zde i USB konektor a Bluetooth připojení, takže můžete řídit s vlastní oblíbenou hudbou. Pěkný design a výjimečně úsporné auto ve své třídě vás při okružní cestě po Islandu rozhodně nezklame.

Pojištění vozidla: v ceně pronájmu máte balíček SILVER se standardním pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není tak snadné jako České republice, našim klientům doporučujeme možnost připojištění při převzetí vozidla v autopůjčovně. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každého dne doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace pro vaši cestu naleznete zde https://safetravel.is/, předpověď počasí si ověřte na: https://en.vedur.is/ a stav silnic konzultujte na oficiálních stránkách http://www.road.is/. S tímto typem vozidla nemůžete jezdit po horských cestách typu F. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace vozidla.