Pronájem automobilu

Suzuki Jimny 4×4

PRONÁJEM AUTOMOBILU SUZUKI JIMNY NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto Toyota Aygo na Islandu

POPIS VOZIDLA: Suzuki Jimny 4×4 je malé terénní auto třídy, které je idální pro dvě osoby. Jimny je jedno z nejpopulárnější 4×4 pronajímané na Islandu z důvodu své levné ceny. S tímto vozidlem můžete jet na horské cesty typu F, ale berte v potaz, že nemá vysoký podovzek. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistnece 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Suzuki Jimny  je ideální pro mladé páry.  Kufr auta je velmi malý, v realitě pojme spíš jedno zavazadlo než dvě. Takže si toto vozidlo rozhodně nepronajímejte ve více jak 3 lidech, pokud cestujete se zavazadly.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA JE PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI V KEFLAVÍKU (KEF-REK)

Pronájem auta Suzuki Jimny na Islandu: nejlevnější 4×4 pronajímané na Islandu. Skvělá volba pro ty, kteří chtějí ušetřit a nehledají přehnaný komfort, ale zároveň chtějí mít možnost cestovat po horských cestách typu F. Rezervujte si své Jimny na Islandu s dostatečným předstihem, protože u těchto typů vozidle poptávka často převyšuje nabídku. Výhodou rezervace u nás je nadstandardní pojištění v základu, a nevyžadujeme pro převzetí kreditní kartu.

Model Jimny je malý třídveřový off-road o délce 3,6 metrů, šířce 1,6 metru a výšce 1,705 metru. Oficiálně Suzuki Jimny nabízí čtyři místa k sezení. Berte však v potaz, že pronájem tohoto vozidla na delší cestu se zavazadly pro 4 osoby není prostorově vhodný.  Základní objem zavazadlového prostoru činí 113 l. ale po sklopení zadních sedadel lze rozšířit na 816 l. Palivová nádrž má objem 40 l. Vnitřní výbava je standardní, a tudíž by vám při vaší cestě po Islandu nemělo nic chybět.

Pojištění vozidla Suzuki Jimny: v ceně pronájmu je balíček SILVER se standardním pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spoluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace vašeho automobilu Suzuki Jimny.