Pronájem automobilu

Nissan X-trail

PRONÁJEM AUTOMOBILU NISSAN X-TRAIL 4×4 -auto NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto Toyota Aygo na Islandu

POPIS AUTA: Nissan X Trail je prostorné terénní vozidlo s kapacitou až pro 7. osob Prostorný kufr pojme ve standardní verzi  5 zavazadel. Pokud hledáte komfortní 4×4 se kterým můžete jet na horské cesty typu F, ale nechcete se vzdát luxusu a pohodlí, X Trail by měla být vaše volba Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW, pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Pro rodiny nebo náročnější klienty, kteří chtějí prostor, komfort a cestování bez omezení. Nadstandardní vybavení a VIP servis vás jistě potěší.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Popis vozidla: X-Trail je dodáván na Islandu ve skvělé výbavě se všemi potřebnými funkcemi, díky nimž vaše cesta bude jednodušší a zábavnější. Parkovací asistent s 360 ° kamerou vám pomůže zaparkovat kdykoli a kdekoli, , a navigační systém vás povede bez problémů, a komfortní jízdu si užijete jak na hlavní okružní silnici Ring Route 1, tak i v náročných terénech ve vnitrozemí.  Aby byla vaše dovolená na Islandu dokonalá, užijte si i připojení USB a Bluetooth, vyhřívaná sedadla a panoramatické střešní okno.

Pro ty, kteří chtějí sledovat všechny náklady na dovolené, mám dobrou zprávu, protože toto výkonné vozidlo má průměrná spotřeba paliva přibližně. 5,3 litru na 100 ujetých kilometrů. S palivovou nádrží Nissanu X-trail na 60 litrů je dojezd přibližně 900 kilometrů. Potěší vás i prostorný zavazadlový prostor s objemem 550 litrů.

Pojištění automobilu: v ceně pronájmu je balíček SILVER se standardním pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.