Pronájem automobilu

Kia Sorento 4×4

PRONÁJEM AUTOMOBILU KIA SORENTO-auto NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto Toyota Aygo na Islandu

POPIS VOZIDLA: Kia Sorento je vozidlo spadající do kategorie velkých vozidel, které pojme až 7 osob a 5 zavazadel. Sorento je dokonalé SUV, které vám zajistí spoustu míst a je velmi pohodlé. S tímto typem vozidla můžete jet na horské cesty typu F. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistnece 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Automobil Kia Sorento má vynikající ovladatelnost a agilní řízení, díky čemuž je poznávání Islandu  s tímto vozem absolutním snem. Sorento je ideální volbou pro velké rodiny a skupinky.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Pronájem auta KIA SORENTO na Islandu: je velmi praktickou a elegantní volbou!  Auto pohodlně pojme sedm lidí s prostorem v kufru, do kterého se vejde pět velkých kufrů (objem 142 litrů). Pro větší prostor můžete klidně sklopit zadní sedadla a zvýšit tak objem zavazadlového prostoru až na 605 litrů. Vůz je vhodný také pro rodiny s malými dětmi, protože komfortně umístí dětské sedačky ISOFIX a ISOFIX pro jízdu vpřed i vzad.u. Naše Kia Sorento je poháněná 2,2-litrovým vznětovým motorem s úsporou paliva a ekologickým i ekonomickým výkonem.

Pojištění automobilu: v ceně pronájmu je  balíček pojištění SILVER s pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spoluúčasti až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.