Pronájem automobilu

Kia Ceed Combi

PRONÁJEM AUTOMOBILU KIA CEED COMBI NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto Toyota Aygo na Islandu

POPIS VOZIDLA: Kia Ceed Sportswagon v automatickém provedení je vozidlo vyšší střední třídy, které komfortně pojme 5 osob a 5 zavazadel. Je to nejlepší kombi auto z důvodu poměru kvalita, prostor a cena. S tímto typem vozidla nemůžete cirkulovat po horských silnicích typu F. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní auto s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Auto s velkým prostorem jak v interiéru u řidiče, tak na zadních sedadlech, a také v kufru (528l). Tato Kia je mimořádně pohodlná i pro delší úseky při jízdě kolem Islandu. Kvalita je opravdu hmatatelná, což oceníte na islandských silnicích více než na českých.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Pronájem auta KIA CEED Combi na Islandu: skvělá volba pro klienty, kteří potřebují hodně prostoru jak pro sebe, tak pro svá zavazadla. Kia Ceed Sportswagon je sportovní kombík v atraktivní formě provedení, která vám určitě sedne. Toto auto s výbornou a jednoduchou ovladatelností je mimořádně pohodlná volba pro dlouhé cesty na Islandu. Komfort a prostor ve vozidle ocení nenej řidič, ale i všichni spolucestující. Kia je také velmi praktická volba. Nejen, že je toto auto velmi úsporné (vznětový motor spotřebuje přibližně 4,5-5 litrů paliva na 100 kilometrů). Vozidlo je vybaveno AUX, USB, Bluetooth, dobrou klimatizací, airbagy, posilovačem řízení a vyhřívanými sedadly. Kia Ceed Combi v automatu je vhodná pro rodiny s dětmi a nebo pro skupinu kamarádů, kteří se nechtějí mačkat, ale chtějí ušetřit.

Pojištění automobilu: v ceně pronájmu je balíček SILVER se standardním pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: Před zahájením každé trasy doporučujeme konzultovat následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na: https://en.vedur.is/ a stav silnic na oficiálních stránkách http://www.road.is/. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.