Pronájem automobilu

Dacia Duster 4×4

PRONÁJEM AUTOMOBILU DACIA DUSTER 4×4 NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...
Auto k zapůjčení Island

POPIS VOZIDLA: Dacia Duster je vozidlo střední třídy, které pojme 5 osob a 3 zavazadla. Je to nejpopulárnější auto 4×4 pronajímané na Islandu z důvodu poměru kvalita cena výkon. S tímto typem vozidla můžete jet na horské cesty typu F. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Dacia Duster je ideální pro 3 až 4 osoby. Pokud chcete cestovat v pěti lidech se zavazadly na více dní doporučujeme vozidlo větších rozměrů jako například Kia Sportage nebo Subaru Forester.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA SE NACHÁZÍ PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Autopůjčovna na Islandu

Pronájem automobilu DACIA DUSTER na Islandu: je vhodný pro řidiče, kteří hledají kvalitní vozidlo s relativním luxusem za přijatelnou cenu. Tento typ středního SUV s moderním designem je jednoduchý na ovládání a nabízí komfortní jízdu. Spolehlivě vás proveze i po štěrkových a nerovných islandských silnicích. Nové modely Dacia jsou velmi pokrokové a nabízejí neočekávané prvky jako například moderní bezklíčový vstup či signalizace zamknutí. Manuální převodovka potěší tradiční řidiče, kteří nejsou zvyklí na automat. Relativně velký interiér vozidla ve své třídě nabízí nejen pohodlná sedadla, příjemný (kožený) volant, ale také velmi dobře udělanou loketní opěrku. Dacia Duster 4×4 nabízí řadu moderních funkcí včetně velmi dobré klimatizace a efektivního topení, což při vaší cestě po Islandu určitě oceníte. 

Informace o pojištění auta na Islandu: V ceně pronájmu vozidel u společnosti ISLANDICA s.r.o. je nadstandardní pojištění CDW, S-CDW, GP a TP.  Pojištění CDW (Collision damage waiver) je standardní islandské pojištění se spolúčastí, dále je v ceně nadstandarní pojištění S-CDW (Super Collision damage waiver), pojištění GP (Gravel Protection), což je ochrana proti štěrku a pojištění TP (Theft Protection).  Pojištění proti štěrku je důležitým pojištěním při pronájmu vozidel na Islandu, protože štěrk se často vyskytuje i na hlavních silnicích kolem ostrova. Pojištění proti štěrku je se spoluúčastí. Další pojištění, které je zahrnuto v ceně je TP (Theft Protection) – ochrana vozidla proti krádeži. Ochrana proti krádeži nemá žádnou spoluúčast. Mějte na paměti, že pojištění proti krádeži pojišťuje případné odcizené vozidla, ale nevztahuje na věci odcizené ve vozidle. V naší autopůjčovně na Islandu si v případě zájmu můžete sjednat i připojištění s nulovou spoluúčastí (LW), nebo pojištění ochrany proti vulkanickému prachu a písku (SAAP), tato pojištění extra jsou volitelná.

Důležité upozornění pro řidiče: řádně se připravte na cestu po Islandu. Před zahájením každé trasy doporučujeme navštívit následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na oficiálních islandských webových stránkách https://en.vedur.is/ a nebo na norském webu: https://www.yr.no/?spr=eng , stav silnic ověřte na oficiálních stránkách http://www.road.is/. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.