Pronájem automobilu

Dacia Duster 4×4

PRONÁJEM AUTOMOBILU DACIA DUSTER 4×4 NA ISLANDU

REZERVACE VOZIDLA:

Loading...

POPIS VOZIDLA: Dacia Duster je vozidlo střední třídy, které pojme 5 osob a 3 zavazadla. Je to nejpopulárnější auto 4×4 pronajímané na Islandu z důvodu poměru kvalita cena výkon. S tímto typem vozidla můžete jet na horské cesty typu F. Minimální věk řidiče: 20 let.

V CENĚ PRONÁJMU: moderní vozidlo s nelimitovanými kilometry, pojištění CDW, S-CDW a pojištění proti krádeži, vyzvednutí vozidla na mezinárodním letišti v Keflavíku nebo ve vašem hotelu v Reykjavíku, slevová kartička na benzín, asistence v češtině na telefonu, asistence místního dodavatele se službou Road Side asistence 24/7, průvodce Reykjavíku, mapa Islandu a Reykjavíku, praktický dárek na cestu, lokální daň.

NÁŠ TYP: Dacia Duster je ideální pro 3 až 4 osoby. Pokud chcete cestovat v pěti lidech se zavazadly na více dní doporučujeme vozidlo větších rozměrů jako například Kia Sportage nebo Subaru Forester.

NAŠE AUTOPŮJČOVNA SE NACHÁZÍ PŘÍMO NA MEZINÁRODNÍM LETIŠTI NA ISLANDU KEF-REK

Pronájem automobilu DACIA DUSTER na Islandu: je vhodný pro řidiče, kteří hledají kvalitní vozidlo s relativním luxusem za přijatelnou cenu. Tento typ středního SUV s moderním designem je jednoduchý na ovládání a nabízí komfortní jízdu. Spolehlivě vás proveze i po štěrkových a nerovných islandských silnicích. Nové modely Dacia jsou velmi pokrokové a nabízejí neočekávané prvky jako například moderní bezklíčový vstup či signalizace zamknutí. Manuální převodovka potěší tradiční řidiče, kteří nejsou zvyklí na automat. Relativně velký interiér vozidla ve své třídě nabízí nejen pohodlná sedadla, příjemný (kožený) volant, ale také velmi dobře udělanou loketní opěrku. Dacia Duster 4×4 nabízí řadu moderních funkcí včetně velmi dobré klimatizace a efektivního topení, což při vaší cestě po Islandu určitě oceníte. 

Pojištění automobilu: v ceně pronájmu je balíček SILVER se standardním pojištěním při nehodě se spoluúčastí, pojištění s povinným ručením  a pojištění proti krádeži. Protože řízení na Islandu není jako České republice doporučujeme našim klientům si při převzetí vozidla v autopůjčovně sjednat připojištění. Zvolené silnice a klima na Islandu hrají při řízení vždy velkou roli. Extra pojistka GOLD nebo PLATINUM vám zaručí klidnější cestování a ponížení spoluúčasti, s možností ponížení spoluúčastí až na nulu. Více informací o pojištění naleznete zde. Podmínky pronájmu můžete konzultovat zde.

Důležité upozornění pro řidiče: řádně se připravte na cestu po Islandu. Před zahájením každé trasy doporučujeme navštívit následující islandské webové stránky – obecné informace naleznete na https://safetravel.is/, předpověď počasí doporučujeme ověřit na oficiálních islandských webových stránkách https://en.vedur.is/ a nebo na norském webu: https://www.yr.no/?spr=eng , stav silnic ověřte na oficiálních stránkách http://www.road.is/. Rezervace vám bude potvrzena naším agentem do 24 hodin. Vyčkejte prosím na manuální potvrzení rezervace.