Islandica

Destination management

Destination Management

Island

MARKETING A DESTINATION MANAGEMENT

Destination management Již od roku 1997 ISLANDICA s.r.o. zajišťuje veškeré Destination Management služby na Islandu počínaje business partnerstvím přes kompletní řešení pro incentivní cesty, konference, kongresy a veletrhy.
Spolupracujeme pouze s prověřenými a nadstandardně hodnocenými partnery s cílem zajistit maximální kvalitu nabízených služeb.

Naším cílem je pomoci vám v rozvoji vašeho podnikání a pevně vás nasměrovat na cestu k úspěchu.

Co nás dělá jedinečnými? Kdykoli je to možné, spolupracujeme s místními dodavateli, kteří sdílejí naši filozofii a společně aktivně sledujeme vývoj produktů, obchodních praktik a portfolia služeb. Je-li to vhodné, poskytujeme rovněž školení, nabízíme rady a pomáháme místním dodavatelům. Pomáháme jim rozvíjet podnikání a zároveň lépe porozumět Destination Iceland hodnotám, které prosazujeme. Ve společnosti ISLANDICA s.r.o. se snažíme vytvářet hodnoty, které očarují klienty prostřednictvím duchovních a přírodních divů Islandu..

Jak s námi začít spolupracovat? Kontaktujte nás s vaší představou podnikání, cesty, konference, veletrhu atd. Vždy se vám budeme individuálně věnovat a pokusíme se najít optimální řešení pro splnění vašich představ. Případně vám navrhneme způsob, jak by šla vaše představa spolupráce na Islandu realizovat jak po stránce obchodní, tak i finanční a právní. Aktuálně spolupracujeme s více než 70 prověřenými partnery na Islandu a rovněž s osobami pověřenými MZV ČR v destinaci Island.

Kdo jsou naší klienti? Našimi předními klienty jsou nejen významné korporátní společnosti v ČR, ale i střední a malí podnikatelé, kteří mají jasnou vizi spolupráce s tak výjimečnou a specifickou zemí, jakou bezesporu Island je. Zaměřte se společně s námi na oblast ekologie, obnovitelné energie, zdrojů z oceánu, astrologie, vulkanistiky, seismologie, historie, zemědělství, cestování, kultury a dalších pro Island významně specifických odvětví.

island destinace mamagement

ISLANDICA s.r.o.

CO NABÍZÍME?

Destinace Island

Kompletní servis v češtině, angličtině s profesionálním přístupem

 

  • destination management
  • marketing destinace
  • organizace kongresů, eventů a meetingů
  • zpracování analýz a dat na míru
  • servis pro natáčení reklamy a filmů
  • profesně zaměřené cesty a incentivní zájezdy

Islandica

ORGANIZACE KONFERENCÍ, EVENTŮ NA ISLANDU

Island je skvělou volbou pro pořádání kongresů a mezinárodních eventů. Tato destinace je vedena po desítky let jako jedna z nejbezpečnější na světě, a v době pandemie koronaviru to platí dvojnásob. Jen na úvod, za celou dobu pandemie Covid-19 na Islandu zemřelo pouze 29 osob. Zdravotnictví je zde na vysoké úrovni, kriminalita skoro nulová a teroristické hrozby na minimu. Vítejte v ideální zemi pro kongresy.

Unikátní konferenční prostory, luxusní hotely a gurmánská kuchyně je perfektním začátkem. Když k tomu přidáme zajímavost destinace samotné, kam se velmi rád podívá každý zúčastněný, nemusíte hledat dál. Island je zemí s výbornými moderními technologiemi, unikátními vědeckými výzkumy, programy na zlepšení klimatickým podmínek a pozastavení globálního oteplování.  

konference na Islandu
eventy na Islandi

Island je preferovanou volbou národních i nadnárodních organizací a profesionálních firem pro své konference, workshopy a semináře pro rok 2021 a 2022. Některé z příkladů jsou International Conference of Environment and Life Science, International Conference on Wireless Networks and Mobile Communication, International Congress on Cell Science and Molecular Biology, International Congress on Human Rights Education, Annual Congress on Soil and Water Conservation. Islandská univerzita v Reykjavíku pořádá 27. kongres: International Conference of Europeanists (doba konání 24.-26. června 2021).

Islandica

NATÁČENÍ REKLAMY NA ISLANDU

Pokud hledáte spolehlivého profesionálního partnera pro natáčení reklamy na Islandu, právě jste ho našli. Naše dokonalá znalost lokálních podmínek a dlouholeté zkušenosti a kontakty vám nejen ulehčí vaší práci, ale zajistíme jedinečný VIP servis.

Island je rozhodně dokonalou destinací pro natáčení reklamy, filmů a promo materiálů. Jeho jedinečná… až dech beroucí příroda totiž působí jako scenérie z jiné planety. Najdete zde polární záře, ledovce, sopky, ale i krásné silnice, vodopády, termální laguny a vulkanická pole. Možností je na tomto ostrově vskutku nespočet.

filmovani na Islandu