Pronájem karavanů

Loading...

Chcete být pánem svého času na fascinujícím ostrově Island? Preferujete obytné vozy, které jsou plně vybaveny sociálním zařízením? S karavanem budete mít maximální volnost a budete moci prozkoumat vzdálené kouty této magické země ohně a ledu.

Spolupracujeme s osmi islandskými dodavateli karavanů a jsme schopni Vám zajistit bezproblémový pronájem těchto vozů za bezkonkurenční ceny. Pronájmem karavanu pro nás ale spolupráce s klienty nekončí. Rádi vám poradíme, jak se připravit dovolenou Vašich snů, případně vám zorganizujeme celý zájezd na míru. Neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho formuláře a sdělte nám Vaši náplň cesty. My Vám rádi poradíme, který karavan bude přímo na míru pro Vaši ideální dovolenou na Islandu.

pronajem karavanu na Islandu
karavan pronájem Island
karavan-Island-pronájem

Dovolená v karavanu je opravdovým potěšením z cestování. Nabízíme karavany pro 2-6 lidí, s plnohodnotným místem pro jízdu i pro spaní. Vyberte si karavan od kompaktních vozů s výbornou obratností, až po luxusní velké vozy, které můžeme přirovnat k ubytování v boutique hotelu na kolečkách.

Karavany jsou plně vybavené: obývací prostor s kuchyní, lednicí a mrazákem, kompletní nádobí jak na vaření, tak i na servírování jídel, vytápění v celém karavanu, plnohodnotný sprchový kout a WC, odkládací prostory včetně skříní, nádrž na pitnou vodu, izolovaná nádrž na splaškovou vodu. Výhodou jsou i velká okna pro krásné výhledy (vybavené zatemňovači pro pohodlné spaní), otočná a komfortní křesla řidiče a spolujezdce.

Kontaktujte nás

S KARAVANEM PO ISLANDU