Souhlas se zpracováním osobních údajů

1. Používáním našich webových stránek www.islandica.cz a poptáním našim nabízených služeb udělujete tímto souhlas společnosti ISLANDICA s.r.o., se sídlem Pod baštami 299/7, 160 00 Hradčany, Praha 6, IČ 24668974, DIC: CZ24668974 (dále jen „správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala Vaše osobní údaje: jméno a příjmení, adresu trvalého bydliště, e-mail, telefonní číslo, číslo pasu nebo občanského průkazu, datum narození, nebo IČ/DIČ.
2. Uvedené osobní údaje v bodě 1. je nutné zpracovat za účelem potvrzení rezervace Vámi vyžádaných služeb v rezervačním systému.
3. Uvedené osobní údaje bodě 1. je nutné zpracovat za účelem vedení rezervace s našimi dodavateli (např. autopůjčovna, hotel, zprostředkující CK).
4. Tyto údaje budou správcem ISLANDICA s.r.o. zpracovávány a uchovávány po celou dobu trvání účelu zpracování Vaší rezervace.
5. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to zasláním na e-mail info@islandica.cz.
6. Zpracování osobních údajů je prováděno správcem ISLANDICA s.r.o., Janem Růžičkou. Osobní údaje však pro správce mohou zpracovávat i zaměstnanci ISLANDICA s.r.o.
7. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
– vzít tento souhlas kdykoliv zpět,
– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů, po skončení rezervace služeb
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.