Pojeďte s námi na Island

S Islandicou s.r.o. zažijete nejpohodlnější a nejbezpečnější způsob, jak objevit tento kouzelný ostrov. Island je velmi atraktivní země a jsme si vědomi toho, že to vyžaduje hodně přípravy a zkušeností. 

Exkurze na Islandu nabízíme v oblasti: Reykjavíku, Zlatého okruhu, ledovce Vatnajökull a parku Skaftafell, ledovce Langjökull, vnitrozemí Landmannalagar, ledovcového splazu Sólheimajökull, Hekla, západních fjordů – Ísafjörður, ledovcové řeky Hvítá, Þórsmörk, Hveravellir, trek na Laugavegur, východní fjordy, západní fjordy, Mývatn, Akureyri, Húsavík a další zajímavá místa.

Island se v posledních letech stal celoroční destinací, která nabízí nevšední zážitky jak v létě, tak i v zimě. V letním období vám doporučujeme nádherné treky, pozorování velryb, výlety na raftech v ledovcových řekách, prvotřídní potápění, ale také exkurzi na ledovec. V zimě zase můžete pozorovat polární záře, koupat se v termálních lagunách, zažít adrenalin na super jeepech, procházet lávové jeskyně a mnoho dalšího. Kontaktujte nás a my vám rádi doporučíme ty nejlepší exkurze na Islandu. Níže se můžete podívat na naší širokou nabídku exkurzí, které si můžete přes rezervační systém sami zarezervovat. 

Kontaktujte nás

Islandica, s.r.o. – naše nabídka

Individuální zájezdy

Preferujete cestování na Islandu v malé skupině nebo úplně sami? Můžeme vám připravit na míru ušité výlety, které určitě splní vaše přání.

Skupinové zájezdy

Podnikáte skupinový zájezd do země ohně a ledu se známými či přáteli? Nebo jen neradi cestujete po vlastní ose? Připravíme vám několikadenní skupinové cesty na různých částech islandského ostrova.

Pronájem automobilů

Pracujeme s osmi ověřenými a hlavně spolehlivými dodavateli na Islandu. Dle vašeho přání vám zajistíme půjčení auta od karavanu po super jeep.

Rezervace exkurzí

Chcete si zamilovat Island? Nabízíme vám fascinující exkurze a turistické výlety na magickém ostrově. Podívejte se na naší širokou nabídku a neváhejte zarezervovat.

Zájezdy pro firmy

Chcete uspořádat netradiční firemní zájezd nebo odměnit zaměstnance za jejich skvělé pracovní výkony či poděkovat významnému partnerovi za spolupráci? Islandica vám vše zařídí!

Rezervace ubytování

Zajistíme pro vás ubytování kdekoliv na Islandu. V hotelu, v chatce, v penzionu, v apartmánu.. Vzhledem k velkému zájmu turistů je nutné rezervovat ubytování s dostatečným předstihem.

Speciální nabídky Island

Nepřehlédněte naše akční a doporučené nabídky!

Incentiva na míru

Připravíme pro vás perfektní balíček incentiva na míru! Poděkujte svým významným klientům či partnerům za spolupráci. Spojte užitečné s příjemným a neváhejte nás kontaktovat!

VIP

Chcete zajistit speciální VIP zájezd? Máte peníze, ale nemáte čas vyhledávat informace o strávené dovolené na magickém ostrově plném nezapomenutelných zážitků? Kontaktujte nás a my Vám splníme sny!

Pronájem Karavanů

Spolupracujeme s více než osmi islandskými dodavateli karavanů a jsme schopni Vám zajistit bezproblémový pronájem těchto vozů. Neváhejte nás kontaktovat, vše vám zajistíme!

Pronájem camperů

Chcete zažít “hotel na kolečkách” a procestovat Island po vlastní ose? Spolupracujeme s několika ověřenými islandskými dodavateli camperů. Kontaktujte nás, vše vám zajistíme!

Pronájem vozů 4×4

Máte rádi netradiční jízdu? Pronajměte si terénní vůz, který má náhon na všechny čtyři kola. S tímto vozem se dostanete i do opuštěných oblastí.