Pronájem automobilů na Islandu

Islandica, s.r.o. nabízí širokou škálu kategorií vozidel, z nichž si můžete vybrat, tak aby splňovaly vaše specifické požadavky nebo potřeby. Od malého kompaktního vozu až po minibus s kapacitou 17 míst nebo luxusních vozů je naše flotila vždy tvořena novými modely automobilů od uznávaných automobilek, jako jsou VW, Toyota, Škoda, Land Rover, Suzuki a Renault. Vychutnejte si prohlížení našeho výběru. Máte-li jakékoli dotazy ohledně vozu nebo vašeho vyhledávání, neváhejte nás kontaktovat.

 


Jsme tu pro vás

Půjčení osobního automobilu, vozu 4x4, dodávky nebo karavanu na Islandu?

Chcete být pánem svého času na fascinujícím ostrově? S autem nebo karavanem budete mít maximální volnost a budete moci prozkoumat vzdálené kouty tohoto magického ostrova.

Spolupracujeme s několika spolehlivými islandskými společnostmi, které nabízí kvalitní vozy, vyhovující potřebám všech našich zákazníků a nabízí zaručeně dobré služby. Islandica s.r.o. funguje jako prostředník mezi zákazníkem a autopůjčovnami. Dle vašeho přání vám zajistíme půjčení auta od karavanu po super jeep.

Kontaktujte nás a sdělte nám vaši náplň cesty, my vám poradíme, který vůz bude přímo na míru pro vás. Připravujeme pro vás také nové webové stránky, které budou obsahovat všechny typy vozů, které si budete moci prohlédnout ještě před tím, než si je na Islandu půjčíte.  

Island je velmi atraktivní země a vyžaduje zkušenosti a výcvik ze strany řidiče. Silnice na Islandu jsou různorodé. Většina z nich není udržovaná a bez vozu, který má náhon na všechny čtyři kola (4x4) byste nemohli cestovat do hornatého vnitrozemí ostrova. Nicméně, pro klasickou cestu kolem Islandu, vám bude stačit pronájem normálního automobilu, protože většina cest vede přes hlavní National Highway číslo 1 (dále jen "Ring Road").

Kontaktujte nás

Islandica, s.r.o. – naše nabídka

Individuální zájezdy

Preferujete cestování na Islandu v malé skupině nebo úplně sami? Můžeme vám připravit na míru ušité výlety, které určitě splní vaše přání.

Skupinové zájezdy

Podnikáte skupinový zájezd do země ohně a ledu se známými či přáteli? Nebo jen neradi cestujete po vlastní ose? Připravíme vám několikadenní skupinové cesty na různých částech islandského ostrova.

Pronájem automobilů

Pracujeme s osmi ověřenými a hlavně spolehlivými dodavateli na Islandu. Dle vašeho přání vám zajistíme půjčení auta od karavanu po super jeep.

Rezervace exkurzí

Chcete si zamilovat Island? Nabízíme vám fascinující exkurze a turistické výlety na magickém ostrově. Podívejte se na naší širokou nabídku a neváhejte zarezervovat.

Zájezdy pro firmy

Chcete uspořádat netradiční firemní zájezd nebo odměnit zaměstnance za jejich skvělé pracovní výkony či poděkovat významnému partnerovi za spolupráci? Islandica vám vše zařídí!

Rezervace ubytování

Zajistíme pro vás ubytování kdekoliv na Islandu. V hotelu, v chatce, v penzionu, v apartmánu.. Vzhledem k velkému zájmu turistů je nutné rezervovat ubytování s dostatečným předstihem.

Speciální nabídky Island

Nepřehlédněte naše akční a doporučené nabídky!

Incentiva na míru

Připravíme pro vás perfektní balíček incentiva na míru! Poděkujte svým významným klientům či partnerům za spolupráci. Spojte užitečné s příjemným a neváhejte nás kontaktovat!

VIP

Chcete zajistit speciální VIP zájezd? Máte peníze, ale nemáte čas vyhledávat informace o strávené dovolené na magickém ostrově plném nezapomenutelných zážitků? Kontaktujte nás a my Vám splníme sny!

Pronájem Karavanů

Spolupracujeme s více než osmi islandskými dodavateli karavanů a jsme schopni Vám zajistit bezproblémový pronájem těchto vozů. Neváhejte nás kontaktovat, vše vám zajistíme!

Pronájem camperů

Chcete zažít “hotel na kolečkách” a procestovat Island po vlastní ose? Spolupracujeme s několika ověřenými islandskými dodavateli camperů. Kontaktujte nás, vše vám zajistíme!

Pronájem vozů 4×4

Máte rádi netradiční jízdu? Pronajměte si terénní vůz, který má náhon na všechny čtyři kola. S tímto vozem se dostanete i do opuštěných oblastí.