Incentiva na míru

Incentivní zájezdy na Island patří k jedním z nejpopulárnějších způsobů odměňování a motivace zaměstnanců, partnerů či významných klientů. Dejte najevo, že si jich opravdu ceníte! Incentiva jsou zájezdy obohacené o jedinečné zážitky z netradičně připravených akcí, které ve vás zanechají hluboké vzpomínky. Spojte příjemné s užitečným! Pošlete nám poptávku a my vám zdarma uděláme nezávaznou nabídku.
 
Zajišťujeme incentivní zájezdy na Island a do dalších destinací jako například Španělsko, Portugalsko, Malta, Kapverdské ostrovy, Zanzibar, Tanzánie, Brazílie, Argentina, Grónsko. Dle vašich požadavků zajistíme nezapomenutelný balíček zájezdu od A do Z (ubytování, pronájem auta nebo transfery, fascinující exkurze, doprovodné poznávací programy, česky hovořící průvodce a mnoho dalšího).
 
ISLANDICA, s.r.o. také zajišťuje incentivní a luxusní zájezdy na míru, které připravíme naprosto podle představ klienta. Tak neváhejte. "Přestaňte snít a pojeďte!".

Kontaktujte nás

Islandica, s.r.o. – naše nabídka

Individuální zájezdy

Preferujete cestování na Islandu v malé skupině nebo úplně sami? Můžeme vám připravit na míru ušité výlety, které určitě splní vaše přání.

Skupinové zájezdy

Podnikáte skupinový zájezd do země ohně a ledu se známými či přáteli? Nebo jen neradi cestujete po vlastní ose? Připravíme vám několikadenní skupinové cesty na různých částech islandského ostrova.

Pronájem automobilů

Pracujeme s osmi ověřenými a hlavně spolehlivými dodavateli na Islandu. Dle vašeho přání vám zajistíme půjčení auta od karavanu po super jeep.

Rezervace exkurzí

Chcete si zamilovat Island? Nabízíme vám fascinující exkurze a turistické výlety na magickém ostrově. Podívejte se na naší širokou nabídku a neváhejte zarezervovat.

Zájezdy pro firmy

Chcete uspořádat netradiční firemní zájezd nebo odměnit zaměstnance za jejich skvělé pracovní výkony či poděkovat významnému partnerovi za spolupráci? Islandica vám vše zařídí!

Rezervace ubytování

Zajistíme pro vás ubytování kdekoliv na Islandu. V hotelu, v chatce, v penzionu, v apartmánu.. Vzhledem k velkému zájmu turistů je nutné rezervovat ubytování s dostatečným předstihem.

Speciální nabídky Island

Nepřehlédněte naše akční a doporučené nabídky!

Incentiva na míru

Připravíme pro vás perfektní balíček incentiva na míru! Poděkujte svým významným klientům či partnerům za spolupráci. Spojte užitečné s příjemným a neváhejte nás kontaktovat!

VIP

Chcete zajistit speciální VIP zájezd? Máte peníze, ale nemáte čas vyhledávat informace o strávené dovolené na magickém ostrově plném nezapomenutelných zážitků? Kontaktujte nás a my Vám splníme sny!

Pronájem Karavanů

Spolupracujeme s více než osmi islandskými dodavateli karavanů a jsme schopni Vám zajistit bezproblémový pronájem těchto vozů. Neváhejte nás kontaktovat, vše vám zajistíme!

Pronájem camperů

Chcete zažít “hotel na kolečkách” a procestovat Island po vlastní ose? Spolupracujeme s několika ověřenými islandskými dodavateli camperů. Kontaktujte nás, vše vám zajistíme!

Pronájem vozů 4×4

Máte rádi netradiční jízdu? Pronajměte si terénní vůz, který má náhon na všechny čtyři kola. S tímto vozem se dostanete i do opuštěných oblastí.