Za polární září Super Jeppem

Exkurze z Reykjavíku Super Jeepy za pozorováním polárních září mimo světel civilizace.

HON ZA POLÁRNÍ ZÁŘÍ

Polární záře: mnoho lidí směřuje v zimě na Island proto, aby pátralo po aurorách borealis, neboli severních polárních zářích. Pohled na fascinující přírodní fenomén – severní polární záři- nelze jen tak zapomenout! Uchvacující pohled na tančící barvy a tvary na tmavé polární obloze vás omráčí!

Nejprve vás náš expert na severní polární záři vyzvedne na hotelu jeepem 4×4 a následně se vydáte pryč od osvětlení města a začíná hon za aurorami! V průběhu cesty pojedete přes některé z nejpůsobivějších islandských přírodních nočních výhledů. Náš průvodce vám vysvětlí, co je to polární záře a jak vzniká. Super jeep vám dá tu možnost vyjet na rozbité stezky, kam velké turistické autobusy nemohou. Tím získáte mnohem větší šanci užít si polární záři bez davů turistů. Čeká vás výprava do noci, kde s trochou štěstí spatříte velkolepé, unikátní a neustále se měnící show polární záře!

DETAILY EXKURZE ZA POLÁRNÍ ZÁŘE JEEPEM – KÓD AA-NLE

ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY:
Kdy rezervovat exkurzi? Co nejdříve. Vzhledem k omezené kapacitě v Super Jeepech a naší politice malých skupin se tento výlet často vyprodává předem. Proto doporučujeme rezervaci s dostatečným předstihem.
Poznámka: Vezměte, prosím, na vědomí: úspěch v pozorování polární záře je velmi závislý na počasí a dalších klimatických podmínkách. Vyhrazujeme si právo zrušit odjezd do 18:15 hodin v den výletu.

Odjezdy: každý den od 1.9. do 20.4.

Čas odjezdu: informace naleznete v rezervačním formuláři (prosíme, abyste byli připraveni 30-40 minut před odjezdem)

Délka exkurze: 4 hodiny

Minimální věk: není omezen

Obtížnost exkurze: 1 z 5 možných (jednoduché)

Velikost skupiny: 12 osob na jednoho průvodce

S sebou si vezměte: teplé oblečení, rukavice, čepici (fleece, vlněné oblečení)

Vzdálenost od Reykjavíku: variabilní

Cena zahrnuje: exkurzi za pozorováním polárních září v Super Jeepech, anglicky mluvícího průvodce, lokální daň.


 

Loading...

Ostatní nejprodávanější exkurze

NABÍDKA VŠECH EXKURZÍ ISLANDICA, S.R.O.