SNĚŽNÉ SKÚTRY NA LEDOVCI LANGJOKULL

Exkurze na sněžných skútrech na ledovci Langjökull s transferem z Reykjavíku.
Chcete se projet na sněžném skútru po druhém největším islandském ledovci? Využijte této jedinečné příležitosti a rezervujte si tuto fascinující exkurzi s transferem z Reykjavíku. Čeká na vás ohromující ledovec Langjökull a skvělé skútry tipu Lynx Adventures 600 CC a Polaris IQ LXT 550 CC. . Tato exkurze začíná v Reykjavíku, kde vás vyzvedneme ve vašem hotelu. Odvezeme vás až na úpatí ledovce do základního tábora, kde budete mít připraveno veškeré vybavení (teplé kombinézy, rukavice a helmy). Zde si vás převezme speciálně vyškolený průvodce na ledovec, který vám ukáže, jak bezpečně ovládat sněžné skútry při jízdě po ledovci. Následně se vydáte na hodinovou jízdu se sněžnými skútry do království ledu a sněhu. Uvidíte dechberoucí scenérie, přičemž budete moci nahlédnout z úbočí ledovce do islandského vnitrozemí. Při dobré viditelnosti je možnost pozorovat i strmé vrcholky ledovce Eiríksjökull s nejvyšší horou západního Islandu.

DETAILY EXKURZE SKÚTRY NA LEDOVCI – KÓD AA SNOW-RVK

 

Důležité upozornění: klient souhlasí s tím, že zmíněné aktivity jsou prováděny zcela na jeho vlastní zodpovědnost. Klient se musí chovat dle pokynů průvodců. Jízda po ledovci přináší podstatná (někdy i nepředvídatelná rizika), klient tedy souhlasí s tím, že bere svou bezpečnost na vlastní odpovědnost.

Veškeré exkurze na ledovcích jsou prováděny na vlastní zodpovědnost účastníka. Islandský dodavatel ani ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou odpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty nebo jejich vlastní činností. Účastníci mohou být požádáni o podepsání tohoto písemného prohlášení před uskutečněním výletu.

Cena zahrnuje: 1 hodinu jízdy na skútru (dvě osoby na jednom skútru), potřebné vybavení  pro jízdu na skútru (skútr, kombinézu, helmu),  anglicky hovořícího průvodce, transfer k ledovci a zpět z vašeho ubytování v Reykjavíku.

Extra: pokud si přejete býti na skútru sami, je to možné za příplatek (viz rezervační formulář)

Odjezdy: exkurze je limitována jak počtem osob, tak  i počasím

Čas odjezdu z Reykjavíku:  informace naleznete v rezervačním formuláři a nebo dle voucheru potvrzené exkurze

Délka exkurze:  7 hodin s transferem z Reykjavíku (1 hodina na skútrech)

Minimální věk: 8 let (pro řízení skútru je nutné mít platný řidičský průkaz)

Obtížnost exkurze: 2 z 5 možných (nejsou potřeba předešlé zkušenosti)

Co si s sebou přinést: teplé oblečení formou vrstev cibule, pohodlné pevné kotníkové boty, rukavice, čepici, fotoaparát, sluneční brýle.


 

Loading...

Ostatní nejprodávanější exkurze

Nabídka všech exkurzí Islandica, s.r.o.