Pozorování velryb z Húsavíku

Exkurze za pozorováním velryb z Húsavíku. Jedno z nejlepších míst pro pozorování těchto velikánů.

POZOROVÁNÍ VELRYB Z HÚSAVÍKU – na malé rychlé lodi ZODIAC

Nenechte si ujít tento unikátní zážitek, který se na Islandu nabízí.  S trochou štěstí budete mít možnost pozorovat největší savce naší planety v jejich přirozeném prostředí, přímo v Atlantickém oceánu.  Těšit se můžete na několik druhů  velryb, delfínů a velké množství islandského ptactva. Od 15.4. do 20.8. se na zodiaku zajedete podívat i na Ostrov papuchálků / Puffin island.

Šance, že  velrybu na Islandu uvidíte je velmi vysoká. V Húsavíku se v posledních pěti letech pohybuje kolem 97% úspěšnosti. Kapacity na tuto exkluzivní tour jsou velmi limitované,  proto si své místo rezervujte s dostatečným předstihem. Jinak na vás může čekat zklamání s nedostatkem volných míst na místě.

DETAILY EXKURZE HÚSAVÍK ZODIAC– KÓD GG2

 

Poznámka: Zakoupení exkurze vám negarantuje, že velryby uvidíte. Pozorování velryb v oceánu není jako v zoologické zahradě či v zábavním parku. Velryby se pohybují volně a není 100% zaručeno, že je během plavby spatříte. Prosím, berte na vědomí, že pokud velryby neuvidíte, zaplacená částka se zpět nevrací. Dodavatel exkurze vám může nabídnout další možnost pozorování velryb zdarma, dle vytíženosti kapacit dalších exkurzí.

Upozornění (Disclaimer): Veškeré exkurze na oceánu jsou realizovány na vlastní zodpovědnost účastníka. ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou zodpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty, jejich vlastní činností či působením přírody. Účastníci na těchto exkurzích mohou být požádáni dodavatelem o podepsání prohlášení, ve kterém stvrzují, že jsou si vědomi možných rizik a nebezpečí při těchto exkurzích, a že tyto aktivity realizují na vlastní nebezpečí a odpovědnost. Dodavatel si vyhrazuje právo tuto exkurzi kdykoliv zrušit z bezpečnostních či klimatických důvodů.

Cena zahrnuje: výlet lodí za pozorováním velryb,  anglicky hovořící průvodce, teplé  a nepromokavé kombinézy, pláštěnky  (v případě potřeby), překvapení od islandského vinaře, lokální daň.

Odjezdy: každý den od 15.4.-31.10.

Čas odjezdu z Húsavíku: několikrát denně  viz. rezervační formulář (sraz v kanceláři v přístavu minimálně 15 minut předem).

Trvání exkurze: přibližně 2,5 hodiny.

Minimální věk: 7 let

Obtížnost exkurze: 1-2 z 5 možných (nenáročné)

Co si s sebou přinést: teplé oblečení formou vrstev cibule, nepromokavé boty, rukavice, čepici, fotoaparát, sluneční brýle.


 

Loading...

Ostatní nejprodávanější exkurze

Nabídka všech exkurzí Islandica, s.r.o.