Potápění na Islandu

Potápění na Islandu mezi dvěma litosférickými deskami v národním parku Þingvellir.

V národním parku Þingvellir se nachází zlomový bod mezi dvěma kontinenty (mezi Euroasijskou a Severoamerickou litosférickou deskou). Nejlepším místem na pozorování tohoto jevu je bezpochyby utajená Silfra. Tento zlom je právě v srdci národního parku a táhne se pod obrovským jezerem s křišťálovou vodou s naprosto dokonalou viditelností.

Dostanete veškeré potřebné vybavení a můžete se nechat nadnášet v tomto velmi unikátním prostředí. Silfra je hodnocena jako jedno z deseti nejlepších míst na světě na potápění. Její dokonale uchráněné prostředí nabízí dobrou viditelnost i v hloubce 100 metrů pod hladinou.

DETAILY EXKURZE POTÁPĚNÍ NA ISLANDU – KÓD AA-DITB


Důležité upozornění: klient souhlasí s tím, že zmíněné aktivity jsou prováděny zcela na jeho vlastní zodpovědnost. Klient se musí chovat dle pokynů průvodců. Potápění přináší podstatná (někdy i nepředvídatelná rizika), klient tedy souhlasí s tím, že bere svou bezpečnost na vlastní odpovědnost.

Veškeré exkurze ve vodě jsou prováděny na vlastní zodpovědnost účastníka. Islandský dodavatel ani ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou odpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty nebo jejich vlastní činností. Účastníci mohou být požádáni o podepsání tohoto písemného prohlášení před uskutečněním výletu.

Odjezdy: denně – celoročně (exkurze je limitována počtem osob, rezervujte s dostatečným předstihem)

Čas odjezdu z Reykjavíku:  30 minut  před časem plánované exkurze (čekejte na recepci svého hotelu)

Délka exkurze: 6 hodin s transferem z Reykjavíku.

Minimální věk: 18 let.

Obtížnost exkurze: 5 z 5 možných (velmi náročné, jsou potřeba předešlé zkušenosti a PADI certifikát)

Cena zahrnuje: potřebné vybavení  k potápění (suchý neopren),  anglicky hovořícího PADI průvodce, transfer k místu potápění a zpět z vašeho hotelu v Reykjavíku, vstupné do Silfry, lokální daň.

Co si s sebou přinést: PADI certifikát či ekvivalent, teplé fleecové či vlněné oblečení pod neopren, vlněné ponožky, věci na převlečení v případě, že byste se namočili. Žádný neopren vám negarantuje, že zůstanete 100% suší.


 

Loading...

Ostatní nejprodávanější exkurze

NABÍDKA VŠECH EXKURZÍ ISLANDICA, S.R.O.