Na skútry z vodopádu Gullfoss

Exkurze na sněžných skútrech na ledovci Langjökull! Odjezd od vodopádu Gullfoss.

Chcete se projet na sněžném skútru po islandském ledovci? Využijte této jedinečné příležitosti. Rezervujte si tuto exkurzi a projeďte se po druhém největším ledovci Islandu, Langjökull. Tato exkurze začíná u slavného vodopádu Gullfoss. Odvezeme vás až na úpatí ledovce do základního tábora, kde budete mít připraveno veškeré vybavení (teplé kombinézy, rukavice a helmy). Zde si vás převezme speciálně vyškolený průvodce na ledovec, který vám ukáže, jak bezpečně ovládat sněžné skútry při jízdě po ledovci. Následně se vydáte na hodinovou jízdu se sněžnými skútry do království ledu a sněhu. Uvidíte dechberoucí scenérie, přičemž budete moci nahlédnout z úbočí ledovce do islandského vnitrozemí. Při dobré viditelnosti je možnost pozorovat i strmé vrcholky ledovce Eiríksjökull, kde se nachází i nejvyšší hora západního Islandu, a také ledovec Hofsjökull.

DETAILY EXKURZE NA SKÚTRY Z GULLFOSSU – KÓD AA SNOW-GULL

 

Důležité upozornění: klient souhlasí s tím, že zmíněné aktivity jsou prováděny zcela na jeho vlastní zodpovědnost. Klient se musí chovat dle pokynů průvodců. Chození a jízda po ledovci přináší podstatná (někdy i nepředvídatelná rizika), klient tedy souhlasí s tím, že bere svou bezpečnost na vlastní odpovědnost.

Veškeré ledovcové výlety jsou prováděny na vlastní zodpovědnost účastníka. Islandský dodavatel ani ISLANDICA s.r.o. nepřebírá žádnou odpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty nebo jejich vlastní činností. Účastníci mohou být požádáni o podepsání tohoto písemného prohlášení před uskutečněním výletu.

Cena zahrnuje: potřebné vybavení  pro jízdu na skútru (skútr, kombinézu, helmu),  anglicky hovořícího průvodce, transfer k ledovci od vodopádu Gullfoss.

Odjezdy: každý den od října do června (exkurze je limitována jak počtem osob, tak  i počasím)

Čas odjezdu od vodopádu Gullfoss:  sraz na parkovišti minimálně 15 minut před plánovanou hodinou odjezdu.

Délka exkurze: 3-4 hodiny z parkoviště u vodopádu Gullfoss (1 hodina na skútrech)

Minimální věk: 8 let (pro řízení skútru je nutné mít platný řidičský průkaz)

Obtížnost exkurze: 2 z 5 možných (nejsou potřeba předešlé zkušenosti)

Co si s sebou přinést: teplé oblečení formou vrstev cibule, pohodlné pevné kotníkové boty, rukavice, čepici, fotoaparát, sluneční brýle.


 

Loading...

Ostatní nejprodávanější exkurze

NABÍDKA VŠECH EXKURZÍ ISLANDICA, S.R.O.