Nezapomenutelná jízda na islandském koni

Exkurze z Reykjavíku na farmu Laxnes, kde vás čeká krásná projížďka na islandském koni.

Zajímalo by vás, jak Islanďané žili v dobách, kdy ještě na ostrově nejezdila auta? Chcete poznat unikátní rasu islandského koně? A nebo jen máte koně rádi? Pojďte se podívat na malebnou farmu Laxnes. Čeká vás nevšední zážitek v krásné přírodě. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně. Pro tuto exkurzi není potřeba mít předešlé zkušenosti a transfer z Reykjavíku je v ceně.

Islandský kůň je, i přes svojí malou výšku 125 – 135 cm, řazen mezi koně, nikoliv poníky. Islandští koně vynikají svými unikátními jezdeckými vlastnostmi a mohou se pohybovat  pěti chody. Těchto pět chodů představuje krok (fetgangur), klus (brokk), cval (stökk) a dva typy mimochodu: pomalý skeid a rychlý tölt. Jízda na koni na Islandu je opravdu nádherným zážitkem, který byste si neměli nechat ujít.

DETAILY EXKURZE JÍZDA NA KONI – KÓD LAXNES SPECIAL

 

Důležité upozornění: klient souhlasí s tím, že zmíněné aktivity jsou prováděny zcela na jeho vlastní zodpovědnost. Klient se musí chovat dle pokynů průvodců. Jízda na koni přináší někdy i nepředvídatelná rizika, klient tedy souhlasí s tím, že bere svou bezpečnost na vlastní odpovědnost.

Veškeré exkurze na koních jsou prováděny na vlastní zodpovědnost účastníka. ISLANDICA s.r.o. ani islandský dodavatel nepřebírá žádnou odpovědnost za nehody způsobené samotnými klienty nebo jejich vlastní činností. Účastníci mohou být požádáni o podepsání tohoto písemného prohlášení před uskutečněním výletu.

Cena zahrnuje: potřebné vybavení  pro jízdu na koni,  anglicky hovořícího průvodce, transfer na farmu a zpět z vašeho hotelu v Reykjavíku, lokální daň.

Odjezdy: každý den, celoročně (viz informace v rezervačním formuláři)

Čas odjezdu z Reykjavíku:  sraz v hotelu na recepci v 09:00 či ve 13:00

Délka exkurze: 3,5 hodin s transferem z Reykjavíku (1,5-2 hodiny na koni).

Minimální věk: 6 let (sleva pro děti ve věku 6-11 let)

Obtížnost exkurze: 2 z 5 možných (mírně náročné), nejsou potřeba předešlé zkušenosti

Co si s sebou přinést:  teplé a nepromokavé oblečení formou vrstev cibule, pevné kotníkové boty, rukavice, čepici, fotoaparát.


 

Loading...

Ostatní nejprodávanější exkurze

Nabídka všech exkurzí Islandica, s.r.o.